PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=222427}

6 w pracy

6teen
7,6 6 304
oceny
7,6 10 1 6304
6 w pracy
powrót do forum serialu 6 w pracy

Jak dla mnie najlepsza jest Nikki :D za to mój tata (omg...) ma stał ubaw z Jude`a...

ocenił(a) serial na 10
LeLe

Ja uwielbiam Judea :)) jak slysze to jego "ziooooom" to po prostu pekam ze smiechu :D ale ale... Joensy tez jest spoko... babiarz heheeeeee

LeLe

Nikki, a co ;P Oprócz tego fajny jest Jude (ziooom ;D) i Jonesy.

LeLe

ja lubię Nikki za cięte riposty oraz Katleen i Jonesy'ego za płytkie i głupawe odzywki. ten serial jest super!

użytkownik usunięty
LeLe

Nikki i Jonesy'ego! Fajna byłaby z nich para. Szkoda, że zdecydowali się nie być razem.

ocenił(a) serial na 10

no to ciesz się w najnowszym odcinku specjalnym z 1 grudnia zeszli się z powrotem:P

ocenił(a) serial na 10
LeLe

Ja lubie Niki :D za... styl :D i Dżuda ;D za zioooooooommm ;D

Manio

Ziooom Dżudu wymiata, Aż przezniego czasem sama tak mówie ;P

LeLe

Ja lubie Jude'go i Nikki sa naprawde fajny i Jude z tym swoim "zioooom" :) bardzo lubie ten serial:)

użytkownik usunięty
JaWiemTySieDomysl

Ja tam lubię Wyatt'a - reszta jest też super, ale on jakoś najbardziej mi przypadł do gustu ;)

ocenił(a) serial na 10

łe, wyatt to taka troszkę ciota :P
jonsey rox zwłaszcza w odcinku, gdy pracował w albatros i finch - "eee, no właśnie mnie wylali i tak sobie przyszedłem"
(...) bożek powitalny: "masz ten rodzaj samouwielbienia, który cechuje obsługę a&f" :D

użytkownik usunięty
LeLe

Jude za całokształt i Jen za zajebisty głos :P

O tak! Święte słowa!
Tak naprawdę tylko Anna Sroka (Jen) nie była nowicjuszką jeśli chodzi o dubbing.Agate Buzek i Katarzynę Gniewkowska usłyszałem niestety dopiero w,,6teen" i póki co tylko tam:-(
W każdym razie moją ulubienicą jest właśnie Jen.
Oraz Nikki-za doskonałe riposty i nienaruszoną jednak dziewczęcość.
A w jednym odcinku dosłownie jak ,,krakala" to mnie ciarki przeszły

LeLe

najlepsza jest NIkki ale Jude tez jest spoko ziooooooooom =)

ocenił(a) serial na 9
LeLe

Wszyscy są na swój sposób fajny, bo każdy jest inny. Jonesy i jego tekst ostatnio myślałem ze sie popłącze : Chcesz sie bic, allibabo ? xDD

Sawyerr

Nikki i Jude - są świetni jak cała bajka xD

LeLe

Jonsey hahaha jak tu czytalem te odpowiedzi ''chcesz sie bic alibabo?'':D albo ''eee wlasnie mnie wywalili i tak sobie przyszedlem''

ocenił(a) serial na 8
Zbyniek

Nikki i Jude najlepsi! :D
Lubię też Rona (ochroniarz) bo to taki ,,wojenny" człowiek i wszyscy się z niego zbijają, bo na wojnie jadł płonące draniny :P

ocenił(a) serial na 9
LeLe

oczywiście najlepszy jest Jude on jest po prostu super ziooom :D

ocenił(a) serial na 10
LeLe

ja lubie juda, johnsego i ochroniarza za te przezwiska co były w jedznym odcinku (skarpeta na jen myślałem że sie posikam ze śmiechu)

tomeczek174

Serio? Który to odcinek?

ocenił(a) serial na 10
LeLe

Jude xD no i Kathleen nie wiem dlaczego :D

ocenił(a) serial na 10
LeLe

Jude jest najlepszy:D taki luzak na maksa ziooooom! haha:D

LeLe

Zdecydowanie Jude, ktoś kto zakochał się w fotelu, rzygnął na swoją dziewczynę, skakał nago ze spadochronem i ma tatuaż na tyłku, musi być fajny.

ocenił(a) serial na 10
6hojrak

"Zdecydowanie Jude, ktoś kto zakochał się w fotelu, rzygnął na swoją dziewczynę, skakał nago ze spadochronem i ma tatuaż na tyłku, musi być fajny." Dokładnie i do tego woził złotą rybkę na swojej deskorolce :D Ja uwielbiam Nikki, Jude'a i całą resztę za oryginalny styl i wyjątkowość charakteru :D

ocenił(a) serial na 10
LeLe

Najlepsza jest Nikki, bez dwóch zdań;D Ale Jude też jest spoko, ziooom;) ;p :*

użytkownik usunięty
Misty

Nikki,Jude,Jen..w zasadzie wszyscy są fajni(bo Caitlin i Wyatt tez sa potrzebni;))
ale tak naprawdę kocham Jonsy'ego.Kocham go szczerze i prawdziwie.Jeśli jest tu jakiś nie-rysunkowy odpowiednik Jonsy'ego, niech się do mnie zgłosi;P

LeLe

Najbardziej lubię Judea no i Jen :)
Chociaz wszyscy sa super.

ocenił(a) serial na 10
LeLe

jonesy :pp jest super , a potem Wayyat :pp czy jakoŚ tam

Michael_Scofield_3

Jude, Nikki i Jonesy oczywiście :] Wymiatają xD Zioooooom xD

Kasss_

Najbardziej lubię Jen :). Pewnie dlatego, że jest ona najbardziej realną postacią z całej szóstki.

LeLe

Najfajniejszy jest Jude i ochroniarz Ron;)
Nie zapomne tego odcinka jak ten ochroniarz gonił Juda owiniętego w wodorosty xD .

Anula611

Ja uwielbiam wprost Jonesego :) Rozbawia mnie do łez, a z dziewczyn to Caitlin :P

P_Halliwell

Zdecydowanie Jude i Nikki ;p

użytkownik usunięty
Violettelle

Cała szóstka jest boska, ale Jude wymiata :)

ocenił(a) serial na 8
LeLe

Kocham wszystkich! ; ]
PS. 6Teen rządzi, jest najlepsza.

black_peace

A ja najbardziej lubie Caitlin ;] może jest trochę głupiutka ale budzi we nie sympatię xDD

LeLe

mnie się bardzo podoba postać Judda :) jest niezwykle barwny no i to jego 'ziooom' :D

ocenił(a) serial na 8
LeLe

Bardzo lubię wszystkie postacie, a co ^^ W niektórych odcinkach mi podpadają, w niektórych mam ich ochotę ucałować - różnie bywa (wyjątkiem jest Wayett, któremu się podpaść jeszcze nie udało :)). Moi faworyci:

1. Wayne - moje guru. Po prostu guru. Jego podejście jest piękne ^^ I teksty, i wszystko. W dodatku jest kinomaniakiem, zna się na tym co robi jak nikt i ma czarne, średniej długości włosy (kolejne plusy xD). Wogóle, żałuję, że tak mało się pojawiał - fajnie by było, gdyby wrócił na spółkę ze Starr. Podsumowując - kocham gościa ^^

2. Wayett - przekochany koleś. Miły, uprzejmy, spokojny, lubi dobrą muzykę i sztukę. Oczytany, sypatyczny - i wcale nie jest sztywny! :< Jest po prostu normalny ^^ I lubi kawę (duży plus!). Fajny gość, fajny.

3. Jude/Starr - dwójka przeziomalskich luzaków, zioooom :) Są fajni, umieją się dobrze bawić, mają zaciesz niemal ze wszystkiego i są otwarci na nowe eksperymenty. Takich nam trzeba w narodzie! :D Szkoda, że Starr skończyła jak skończyła (czytaj: wchłoneła ją niecna Cebu... tfu, znaczy Nebula).

4. Nikki - cięty ma język, nie ma co. Podoba mi się, że stawia na swoim i bez zbędnych ceregieli tępi głupotę (biedne Klony :D). Według mnie, ma najfajniejszy styl spośród dziewcząt. Fajnie, że jest idealistką. Podoba mi się jej ironia i sarkazm.

5. Darth/Julie - ich miłość jest piękna, nieprawdaż? :D Taka nietypowa, ale zdecydowanie prawdziwa. Trafił swój na swego. Bardzo ich lubię, zawsze mnie śmieszą ^^


Lubię jeszcze masę innych postaci - Ron'a (za to, jak oddaje się swojej pracy xD), Catlin (bo jest słodka i kochana), Jen (bo odpowiedzialna i umie się wszystkim zająć), Jonsey (bo chce i się stara, a zawsze zawala i za doświadczenie życiowe)... Tylko Trishia jest mendą, która zasługuje tylko na kopa.

Pozdrowienia i niech kisiel morelowy będzie z Wami ^^

Kazik_chan

Wayne jest świetny, najlepsza postać w całej serii, a potem (osobiście) Jonsey i Jude za wyścigi Zambonim, wózkami inwalidzkimi, na deskach i za impreze w limonce.

LeLe

Nikki (za stanowczość i za to, że jest realistką) i Jude'a (jego 'zioooom' rozwala mnie za każdym razem! lol). kocham bajkę..

LeLe

Jude, Jude i jeszcze raz Jude! Bo Jude fajnym "ziomalem" jest!xD

użytkownik usunięty
Stella182

Cała szóstka, a w szczególności Nikki i Wayett!

Dżuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuud :D:D:D:D

ocenił(a) serial na 10
LeLe

Jude jest słodkiii :p








[ :* ]

ocenił(a) serial na 8
Roksana_xD

Mam dwójkę faworytów : Nikki i Wayett.z tych samych powodów co Kazik_chan (patrz : 6 postów wyżej).

użytkownik usunięty
szanona

Ja najlepiej lubie Nikki , Jen i Jonsey

ocenił(a) serial na 8

DARTH ^^

ocenił(a) serial na 8
LeLe

Jonesy jest zabawny i Darth.

ocenił(a) serial na 9
LeLe

jude jest(byl)super
nikki tez OK

LeLe

Jude & Nikki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones