Znowu to samo - Każdy spotyka kogoś kto zna kogoś, Wszyscy pakują się w akcje z dupy a co najbardziej mnie denerwuje nikt nie potrafi szczerze pogadać o swoich kłopotach tylko wszyscy wymyślają coś w stylu "Nie mogę mam zadanie domowe".....Serial się wypalił. Jedyny ciekawy wątek gwałt Naomi i jej próba ukarania...