serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

90210

2008 - 2013
40 min.
7,0 39 968
ocen
7,0 10 1 39968
Po przeprowadzce z Kansas nastoletnie dzieci Wilsonów uczą się zasad panujących w Beverly Hills. więcej mniej
90210 zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Annie Wilson (Shenae Grimes), która ma wielkie zamiłowanie do aktorstwa i jej brat Dixon (Tristan Wilds), będący gwiazdą atletyki, który został adoptowany przez rodzinę Wilsonów spędzają pierwszy dzień w West Beverly High School po przeprowadzce z Kansas. Rodzice rodzeństwa: mama Debbie (Lori Loughlin) i tata Harry (Rob Estes)podjęliAnnie Wilson (Shenae Grimes), która ma wielkie zamiłowanie do aktorstwa i jej brat Dixon (Tristan Wilds), będący gwiazdą atletyki, który został adoptowany przez rodzinę Wilsonów spędzają pierwszy dzień w West Beverly High School po przeprowadzce z Kansas. Rodzice rodzeństwa: mama Debbie (Lori Loughlin) i tata Harry (Rob Estes)podjęli decyzję o przeprowadzce do Beverly Hills, aby opiekować się Tabithą (Jessica Walter), matką Harry'ego, dawną gwiazdą telewizyjną i członkinią Kliniki Betty Ford. Annie i Dixon przeżywają ciężkie chwile będąc w nowym miejscu, zwłaszcza, że ich ojciec dostaje posadę dyrektora w liceum. Ich bardzo dobre relacje muszą pomóc w poznaniu nowych znajomych wliczając bogatą, rozpieszczoną i piękną Naomi (AnnaLynne McCord), popularnego zapalonego sportowca, dorównującego Dixon'owi Ethana (Dustin Milligan), ambitnego reportera, kierującego codziennymi sprawami szkoły Navida (Michael Steger) i Erin Silver (Jessica Stroup), przyrodnią siostrę Kelly (Jennie Garth), buntowniczkę. . .

na podstawie
Allison Schroeder (materiały do scenariusza, historia)
studio
CBS Productions / CBS Television Studios / Sachs/Judah Productions
tytuł oryg.
90210
inne tytuły
90210: The Next Generation (tytuł roboczy) USA
Beverly Hills, 90210: The Next Generation (tytuł roboczy) USA
więcej
Dustin Milligan był pierwszym aktorem przyjętym do obsady.
Pierwotnie w roli Annie Wilson miała wystąpić Hilary Duff, ale odrzuciła tę propozycję. O ten angaż ubiegała się też Jessica Stroup.
Członkowie z oryginalnego "Beverly Hills, 90210" którzy pojawiają się serialu to:  Jennie Garth, Shannen Doherty, Tori Spelling i Joe E. Tata, a także Jason Priestley jako reżyser.
"90210" to spin-off kultowego już serialu "Beverly Hills 90210". Spin-off czyli  nowy serial, ale powstały na bazie wątków i bohaterów produkcji oryginalnej. Ta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, gromadząc przed telewizorami w latach 1990-2000 rzesze nastolatków, marzących o dostatnim życiu w słonecznej Kalifornii i emocjonujących się losami... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych