PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011885}
6 337
chce zobaczyć
7,8 16
ocen krytyków
Absolutni debiutanci
powrót do forum serialu Absolutni debiutanci

Szkoda czasu chyba że ktoś chce pooglądać gołe baby i facetów. Koleś z planu lekcji szuka atencji przez bzykanie w filmie Warnke a Konopka płacze z żalu. Młodzi coś tam próbowali pograć, ale wyszło gorzej niż tak sobie. Standardowo w wersji netflixa

ocenił(a) serial na 7
Stefekburczymucha_fw

Nie szukam atencji hahaha wykonuje swoją pracę hahahhha atencji szuka ten, kto pisze takie komentarze hahahh

88Piotrek

Chyba szukasz skoro patrzysz co piszą. Kiepska praca jak polega tylko na odgrywaniu scen seksu. Może i dobry aktor z Ciebie ale jak masz rolę na poziomie filmów Vegi to kiepsko się to ogląda

ocenił(a) serial na 7
Stefekburczymucha_fw

Całe szczęście, że nie musisz jej wykonywać. Ja ją lubię. Ale zdziwię Cię, sceny seksu najmniej. Szok. Niedowierzanie hahaha

88Piotrek

Straszny masz problem z krytyką haha a patrząc na komentarze to nie tylko mnie się nie podoba

ocenił(a) serial na 7
Stefekburczymucha_fw

Krytyka musi zawierać fakty nie emocjonalny wyrzyg ad personam - przykro mi, że nie masz o tym pojęcia. Kiedy powiem że np jesteś głupim chujem, co szuka uwagi, to nie krytyka tylko hejt. Krytykę uwielbiam. To jedyna droga rozwoju. Nie znasz się niestety na tym. Więc kończę ten wątek.

88Piotrek

Tak,tak ty się zawsze bałeś takich scen ... Ale tak się boisz, że znikniesz że bierzesz co dają a potem trzeba cię za rączkę trzymać i tulić,bo panikujesz,że będzie krytyka:D lubię patrzec na te twoje zbolałe miny, bo tylko tu taki kozak jesteś...
Oj i ta Aneczka niezmiennie widzi w Tobie genialnego aktora i jeszcze w to dzieciaka wciągacie haha
Chyba że twój bo nawet podobny tylko się nie przyznajesz oficjalnie bo inaczej znajomość tłumaczysz hahahaha

ocenił(a) serial na 7
88Piotrek

A kto by się atencjuszami przejmował ? Niech się zajmą sobą nawzajem a innym dadzą pracować i uczciwie zarabiać

ocenił(a) serial na 1
Krzys_Karcz

powiedział krzyś lat 13 xD

ocenił(a) serial na 7
shadow87

Akurat trochę więcej niż 13. Ponadto wiek jak widać nie ma znaczenia,bo inni nie maja nic lepszego do roboty niż hejtowac coś czego nie widzieli i to najczęściej dla zasady przy każdym filmie jednego aktora. Przypadek ? Nie sądzę

ocenił(a) serial na 7
shadow87

Przynajmniej ma odwagę podpisać się imieniem i nazwiskiem.

88Piotrek

W szczepionkę!bo się jakiemus dziecku wiek wypomnialo. Jakie produkcje tacy fani i pewnie dzieciaków takie produkcje jaraja

ocenił(a) serial na 7
Stefekburczymucha_fw

Ageizm to jawna próba dyskredytacji na podstawie wieku interlokutora. Tak jest to serial dla nastolatków. I?

88Piotrek

Definicja ze słownika? Mam wątpliwości czy dzieciaczki powinny oglądać sceny jak z 365 dni ale widać dziecku i niuni się podobało albo są w Twoim fanclubie i oglądają co popadnie

ocenił(a) serial na 7
Stefekburczymucha_fw

O młodych ludziach. I co w związku z tym? Można obejrzeć z nastolatkiem i mieć pretekst do rozmowy o relacjach. Sex Education czy Euphoria też są dla młodych ludzi i o nich opowiadają. To że czegoś nie doświadczyli to nie znaczy, że mają na to zamykać oczy

Anna_Karcz_fw

Niunia weź ogarnij lepsze foto

ocenił(a) serial na 7
Stefekburczymucha_fw

Ageisto i szowinisto! Smutny mały zakompleksiony człowieczku. Jedyne co Ci zostanie to burczeć jak mówi Twój nick. I może Ty se sam ogarnij foto jakiekolwiek. A pewnie nie, bo wstyd? Kompleksy? Psychologa polecam. A co do definicji, wyobraź sobie, że napisałem to z pamięci, otóż w Twoim znienawidzonym Netflixe robią nam szkolenia z szacunku. Przydałoby Ci się.

88Piotrek

Netflix to obecnie głównie promocja tęczy,lgbt i innych dziadostw a Tobie płacą za szkolenia i bronienie panienek?

ocenił(a) serial na 7
Stefekburczymucha_fw

Czyli dochodzi jeszcze homofobia. Brawo. Tak płacą za szkolenia. W obronie ofiar staje zawsze. Ty jesteś agresorem. Polecam self love i psychoterapię.

88Piotrek

Psychoterapię to chyba ty lubisz jeśli się nic nie zmieniło hehe
nie wiem czy twój stały fanklubik adoracji się ucieszy z nazwania ich ofiarami choć nimi są,ale losu :D
A jak się gra jak gra i niewiele się zmienia od lat to trzeba się liczyć z różnymi opiniami

ocenił(a) serial na 7
Stefekburczymucha_fw

Nie przypominam sobie żebyśmy się znali na tyle dobrze żebyś sobie pozwalał na nazywanie mnie "niunia" No chyba, że poza smutnym hejtowaniem pod jakże wyszukanym nickiem masz też jakiś normalny profil a może nawet wychodzisz z domu i prowadzisz egzystencję wśród ludzi. Jak widać brakło Ci odwagi na merytoryczną odpowiedź w sprawie serialu - ja przynajmniej mam fotkę;)

Anna_Karcz_fw

Uuuu jaka urażona dziewczynka :D zatrudniona w netflixie do obrony aktorów czy tego jednego szczegolnie?

ocenił(a) serial na 9
88Piotrek

Szacunek za odpowiadanie pod własnym nazwiskiem panie Piotrze. Mam tylko pytanie czemu serial oceniony na 7? Jestem autentycznie w szoku jak dobrze nakręcony, zagrany i napisany to serial.

ocenił(a) serial na 7
cywinski_maciej

Nie wiesz, że dobrzy twórcy są krytyczni wobec siebie?;) czasami aż za bardzo:) i bardzo, ale to bardzo się zgadzam z Tobą, że świetnie zrobiony serial, poskładany jak puzzle z wielu elementów, które tworzą wspaniały obraz więc oby była opcja na kolejny, równie dobry sezon:)

88Piotrek

Cóż sceny z Wanke można pozazdroscić, choć przemiany bohatera nie rozumiem

ocenił(a) serial na 8
Stefekburczymucha_fw

,,Użytkownik nie udostępnia swoich danych" czyli mały , brzydki tchórz.

Stefekburczymucha_fw

W tym wypada sie zgodzić trochę dużawo tam golizny choć kobiety piekne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones