PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011885}
7,3 10 192
oceny
7,3 10 1 10192
7,8 16
ocen krytyków
Absolutni debiutanci
powrót do forum serialu Absolutni debiutanci

Fantastyczny serial

ocenił(a) serial na 8

Ta dziewczyna, która była TRAGICZNA, grając córkę Kuleszy w Skazanej, tutaj CIĄGNIE cały serial, jest fantastyczna! Jak zobaczyłem ją na początku serialu, byłem zdruzgotany, bo myślałem, że jest drewnem, ale jednak ma talent! Albo tam była źle prowadzona, albo tutaj była dobrze.
Chłopak nutkę gorszy, ale też dobry i ma ciekawą urodę. I zajebisty głos! <3
A ten koszykarz akurat drewno, ale niegroźne.
Postać tej młodej blondynki kompletnie zbędna. Aktorka średnia. Nie wiem, po co ją wrzucali, skoro jej wątek jest traktowany (do samego końca) jak szmata.
Serial jest świetny, daje do myślenia, ogląda się go przyjemnie. Ma świetne tempo, jest dobrze nakręcony, momentami kamera lekko szaleje. Dobry scenariusz. Netfliks dał radę!

Przeszkadzał mi tylko ten (niby) autyzm. W sensie: po co? Żeby trzy razy to zagrać w momentach (niby) stresu na początku serialu, a potem o tym zapomnieć? W dalszej części historii ma dużo gorsze sytuacje, wręcz wypadek samochodowy, ale już luzik - autyzm znika. Naprawdę nie trzeba było autyzmu, żeby dziewczyna była oryginalna/dziwna, a chłopak musiał się nią przez to opiekować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones