PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011885}
7,3 9 849
ocen
7,3 10 1 9849
7,8 16
ocen krytyków
Absolutni debiutanci
powrót do forum serialu Absolutni debiutanci

Jakbym oglądał ,,Tacy właśnie jesteśmy" Luci Guadagnino. Obejrzane na raz. Świetne role młodych aktorów. Dobry drugi plan. Bardzo dobre zdjęcia. Ścieżka dzwiękowa fenomenalna. No i to co w polskich produkcjach wiecznie kuleje - dzwięk . Tu nie ma się do czego przyczepić. Fabuła jest tu tylko tłem do pokazania emocji i procesu wchodzenia młodych, dorosłych w życie. I jest to pokazane ze smakiem, wyczuciem , delikatnością . A jednocześnie pozbawione naiwności i infantylizmu. nie było u nas takiego serialu o dwudziestolatkach i pewnie długo nie będzie.

ocenił(a) serial na 8
lornemalwo

Pięknie napisane! W pełni się pod tym podpisuję mając nadzieję,że jednak ktoś zrobi niedługo coś o młodych ludziach co będzie równie dobre :)

ocenił(a) serial na 8
Anna_Karcz_fw

Popieram! :)

ocenił(a) serial na 8
lornemalwo

Ująłeś słowami wszystko, co sama chciałabym napisać :))

ocenił(a) serial na 9
lornemalwo

Lepiej bym tego nie ujął!! Piękny serial.

lornemalwo

Do 4 odcinka przyjemnie się oglądało ale później ten trójkąt na plaży, serio? Ktoś miał takie doświadczenia z przyjaciółmi?

ocenił(a) serial na 8
Idol85

Studiowałem stacjonarnie w latach 90-tych. nie takie akcje odchodziły w czasie kozienaliów ;)

lornemalwo

Znaczy calowaleś się z kolegą tak?

ocenił(a) serial na 8
Idol85

Całowanie z chłopakiem to żaden hardcore. Studiowanie w tamtych czasach to było bardziej Trainspotting, tyle że z mniejszą ilością narkotyków a większą wódy wszelkiego rodzaju

lornemalwo

Aha :) ja nie studiowałem więc faktycznie nie mam porównania

ocenił(a) serial na 7
Idol85

Mój pierwszy trójkąt miał miejsce właśnie na studiach. To są jakieś magiczne momenty, pełne nauki o sobie i swojej wrażliwości, potrzebach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
Marek_797

Hehe, to ty człowieku chyba z jakieś dziury jesteś i u was tylko wszystko po Bożemu. I żeby nie było wasza sprawa, mnie to nie parzy, ani nie ziębi, ale śmieszne, że nie możesz uwierzyć, że ludzie w młodości szaleją i bierzesz to za niespełnione fantazje, aż mi ciebie żal dupku!

Idol85

Tak. Wielu ludzi ma takie doświadczenia z młodości nawet jeśli nie jest LGBTG+. :)

ocenił(a) serial na 9
Idol85

Ta scena bardzo przypominała mi pewien wieczór z dwoma chłopcami po MDMA (choć do trójkąta de facto nie doszło), więc jak najbardziej byłam się w stanie utożsamić z takim szaleństwem młodości.

ocenił(a) serial na 9
lornemalwo

Przypomina mi "Opowieść letnią" Rohmera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones