PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793835}
6,3 131
ocen
6,3 10 1 131
Acceptable Risk
powrót do forum serialu Acceptable Risk

Za jednym z portali: "Montreal. Lee Manning, odnoszący sukcesy dyrektor marketingu irlandzkiej filii międzynarodowej korporacji farmaceutycznej, zostaje zastrzelony w trakcie podróży służbowej. Wiadomość o jego śmierci sprawia, że świat jego żony, Sarah Manning, rozpada się na kawałki. Ta inteligentna prawniczka i matka dwójki dzieci po raz kolejny musi zmierzyć się z żałobą - jej pierwszy mąż, podobnie jak Lee zatrudniony w firmie Gumbiner-Fischer, zginął w nieszczęśliwym wypadku zaledwie trzy lata wcześniej. Po śmierci Lee Sarah zdaje sobie sprawę z tego, jak niewiele wiedziała o życiu swojego męża. Kobieta postanawia znaleźć odpowiedzi na nurtujące ją pytania, nie wiedząc, że już wkrótce jej życie i życie bliskich jej osób znajdzie się w niebezpieczeństwie...
Sześcioodcinkowy irlandzki thriller "Acceptable Risk" w czwartki o godz. 22.00 (od 16 listopada 2017 roku) na antenie SundanceTV."

ocenił(a) serial na 7
pogodno_2

he he he pogodano_2 always first :) serial zapowiada sie dobrze, czekam na kolejne odcinki :)

justa_pol

He, he, he....justa-pol, jak zawsze w idealnym miejscu i czasie ;)

ocenił(a) serial na 7
pogodno_2

of course ;-)

pogodno_2

juz jest! mozemy zabierac się za oglądanie :)

maagdaa1

Ja po pierwszym odcinku jestem zadowolona ;)

pogodno_2

I bez oceny? U mnie czeka na dysku na swoją kolej :)

Gasza1910

Z oceną zawsze czekam do finału, tyle się może wydarzyć po drodze....czasem jest dobre otwarcie, a wraz z rozwojem sytuacji.....bywa różnie. No i końcówki też potrafią nabić punkty lub przeciwnie. Ale serial jest zdecydowanie dobry, bez oszamiającej oryginalności, ale w czasach, w których wszystko już było, nie ma co przesadzać ;)

pogodno_2

A ja myślałem, ze on jest skończony już :)

Gasza1910

Nie, trzy odcinki na mną, więc wiele się może wydarzyć ;)

pogodno_2

Aha. Jak się okazało, to ja jeszcze nie mam całości. Ale warto wiedzieć, ze fajny :)

Gasza1910

Warto, zdecydowanie. Zabieraj się do oglądania ;)

pogodno_2

Ja to oglądam jak mam całość, bo nie lubię czekać na kolejne odcinki :)

Gasza1910

Aaaaa, taka historia. Ok, zatem miłej "całości" ;)

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Obejrzałam cztery odcinki i czekam na resztę :)
Bardzo dobry serial!

basiek_10

Ha, ha, idziemy łeb w łeb ;) Ja wczoraj pyknęłam czwarty, jeszcze dwa.

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Bohaterka nazywa się tak samo jak w serialu Orphan Black - Sarah Manning. Przypadek?

kingam5b

Wypada powiedzieć: "nie sądzę" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones