serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Ach, ten Andy!

What's with Andy?
2001 - 2007
22 min.
7,2 10 976
ocen
7,2 10 1 10976
379
chce zobaczyć
6,0 3
oceny krytyków
Andy jest kawalarzem i wraz z najlepszym przyjacielem uwielbia uprzykrzać życie innym swoimi żartami. Nie podoba się to jego rodzinie i całemu miastu East Gackle. Więcej Mniej
Ach, ten Andy! zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Andy Larkin mieszka w East Gackle. Jak każdy jego rówieśnik chodzi do szkoły. Ma także rodzinę: mamę, tatę i siostrę Jen. Jednak Andy ma także swoje hobby, a może nawet pasję - robienie kawałów. Codziennie musi zrobić jakiś dowcip - a to wleje do szamponu siostry krem depilacyjny, a to zdejmie spodnie wszystkim uczniom i nauczycielomAndy Larkin mieszka w East Gackle. Jak każdy jego rówieśnik chodzi do szkoły. Ma także rodzinę: mamę, tatę i siostrę Jen. Jednak Andy ma także swoje hobby, a może nawet pasję - robienie kawałów. Codziennie musi zrobić jakiś dowcip - a to wleje do szamponu siostry krem depilacyjny, a to zdejmie spodnie wszystkim uczniom i nauczycielom podczas szkolnego zdjęcia, a to na przykład wystraszy całe miasto udając inwazję kosmitów. Większość z tych kawałów nie do końca wychodzi, lecz są także te udane. Jednak zawsze za te dowcipy dostaje karę - cóż takie jest życie kawalarza...

studio
CinéGroupe
tytuł oryg.
What's with Andy?
inne tytuły
Odcinek 28 został uszkodzony (skrócony) podczas dubbingowania w wersji Polskiej. Nie ma pokazanego tytułu Angielskiego ani scenariusza.
Niektóre nazwy w serialu mają swoje odpowiedniki w J. Polskim np. Spank to klaps, Leech to pijawka, kurator Prat to cymbał.
Odcinek 36 pt. ?Nurse Jen? (?Siostrzyczka Jen?) poświęcony jest pamięci Jaclyn Linetsky, która 8 września 2003 roku zginęła w wypadku samochodowym. W oryginalnej wersji serialu używała ona głosu Lori Mackney.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych