PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36194}

Adam i Ewa

4,6 7 033
oceny
4,6 10 1 7033
Adam i Ewa
powrót do forum serialu Adam i Ewa

Witajcie.. :P Z tego co wiem, wiele osób chciałoby ponownie obejrzeć Adama i Ewę, a najprawdopodobniej nikt, nigdzie nie posiada wszystkich odcinków serialu. Co prawda jest ich kilka na chomi*kuj i były też te same na you*tube, ale zostały usunięte. Moja propozycja jest taka, żebyśmy nie pisali do telewizji, bo jak wiadomo nie każdy posiada Polsat 2 (a najpewniej na tym kanale serial zostałby znowu wyemitowany), tylko niech każdy napisze do Ipla, żeby wrzucili wszystkie odcinki serialu na stronę. Raczej wszyscy tutaj zgromadzeni mamy dostęp do internetu, a oglądanie na Ipli jest darmowe, więc każdy mógłby sobie pooglądać serial kiedy tylko by zechciał.. Co Wy na to? :)

ocenił(a) serial na 9
Dianka96

Hej, pomysł dobry :) tylko by musiało napisać naprawdę dużo osób...

ocenił(a) serial na 8
justyna_winn

Dokładnie , to był świetny serial , mogliby go powtórzyć.
Te intrygi , knucie , pomysłowy scenariusz.

ocenił(a) serial na 9
nathalie34

Tylko niestety Polsat woli w kółko powtarzać Miodowe lata.

ocenił(a) serial na 8
justyna_winn

No w kólko lecą z tym serialem , nudziarstwo już teochę :(

nathalie34

Słuchajcie, na you*tube pewien Pan dodaje po kolei odcinki, jest już ich 56, może widziałyście, jeśli nie to podaję link: www. you tube. com /user/Bitlesiak/videos Odkąd usunięto z yt poprzednie odcinki, zaczęłam sobie te ściągać na lapka i Wam też to radzę, bo nigdy nie wiadomo czy te nie zostaną usunięte :)
Co do Miodowych Lat, bardzo lubię ten serial, ale macie rację, za dużo go i powoli przestaje śmieszyć... Chyba telewizja chce go Nam uprzykrzyć :P A ogólnie z tego co widziałam, to na TV6 już chyba 3 raz z rzędu emitują go od początku po zakończeniu poprzedniej emisji... ;/

ocenił(a) serial na 9
Dianka96

Dokładnie, ja również bardzo lubię ten serial :) ale ile można go oglądać?
Odnośnie "Adama i Ewy" to widziałam wczoraj że są dodawane odcinki od początku, super :). Niektóre nie są chyba jednak w całości bo mają tylko po 20 minut.

ocenił(a) serial na 10
justyna_winn

na you tubie są odcinki.

justyna_winn

Według telewizji chyba w nieskończoność. :P
A te odcinki 20-minutowe to są w całości, po prostu te późniejsze odcinki, chyba tylko poza ostatnim, były krótsze.

ocenił(a) serial na 8
Dianka96

Oj, super wiadomość , dziękuję , pozdrowionka

nathalie34

Proszę. Również pozdrawiam :)

Dianka96

Moze i dodadza na iple Adama i Ewe bo nie dawno dodali Miodowe Lata na iple a na youtube pousuwali wszystkie odcinki miodowych lat to i moze ten serial sie doczeka ipli

mrowa93

Miejmy nadzieję. Przy okazji mogliby też wtedy poprawić jakość obrazu. :)

ocenił(a) serial na 8
Dianka96

Też mam taką nadzieję.

nathalie34

są teraz wszystkie odcinki na youtube.

ocenił(a) serial na 8
Penelope261988

Wiem.Obejrzałam jakiś rok temu , super serial, intrygi lepsze niż w dzisiejszych serialach.

nathalie34

to prawda :). Mimo że teraz inaczej patrzę na ten serial, niż kiedy miałam 12 lat i jest dość infantylny i kiczowaty jak to większość seriali, jednak kilka aktorów całkiem nieźle gra, scenariusz jest ok, intrygi dobrze wymyślone, zawsze coś się dzieje, postacie są ciekawe i wcale nie takie jednoznaczne jak np Renata. Generalnie jest na plus, oglądam go właśnie znów po latach. I duży plus że się kiedyś kończy i nie ma tak dużo odcinków jak np M jak miłość i inne takie które nigdy się nie kończą i ciągle są zdrady itd i ludzie się rozstają, a tu wiadomo że główna para będzie razem po różnych perypetiach, taka bardziej telenowela niż serial, co nawet lepiej bo właśnie się kończy i nie ma dłużyzn ani wątków na siłę.

ocenił(a) serial na 10
Dianka96

Wszystkie odcinki 187 są dodane na you tube. Oglądałam calosc

użytkownik usunięty
Joasia35_2

Tia... Napisz post na dość popularnej stronie o filmach i serialach o tym, że dany serial jest dostępny na yt. Ciekawe jak długo jeszcze tam pobędzie. BRAWO!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones