PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36194}

Adam i Ewa

4,6 7,1 tys. ocen
4,6 10 1 7110
Adam i Ewa
powrót do forum serialu Adam i Ewa

Z mnóstwa telenoweli, jakie znam i oglądam, ta jest jedną z drętwych. Pewnie za sprawą żałosnych głównych bohaterów. O Adamie (W.Goszczu) wspominać nie będę, bo o zmarłych się źle nie mówi, ale mocną stroną tego filmu to raczej nie był. Jednak w porównaniu z Ewą (K.Chrzanowską), to wypadł nawet nieźle. Ta babka zepsuła cały serial. Jest brzydka, stara i nie umie grać, robi tylko jakieś dziwne miny i bezmyślnie klepie swoje kwestie. Sceny namiętności pomiędzy tą dwójką bohaterów przyprawiają o mdłości. Reszta obsady nawet nie jest zła. A ponadto, o dziwo, fabuła jest bardzo ciekawa. Podobają mi się te wszystkie intrygi i problemy bohaterów. Są o wiele bardziej zajmujące niż w innych filmach tego typu. Ale odcinków więcej nie będzie!

ocenił(a) serial na 10
agatha

Moja droga bardzo sie mylisz!!!!!!O Katarzynie Chrzanowskiej!!!
Ona jest jedna z najlepszych polskich aktorek!!!!!
Jest ladna i w Adamie i Ewie wyszla poprostu super!!!
Pasowala z Adamem a o scenach namietnych niemam zadnej uwagi.
Moim zdaniem to byl najlepszy polski serial)Uwielbialam Waldka!!!!!
i nadal go lubie. Oni oboje byli swietni w tym serialu!!!!Niema co mowic wiecej!!!!!!!!!!!! I wiesz co chcialabym cie widziec w jej wieku napewno tak ladnie jak ona nie bedziesz wygladala!!!!!!! wiec komentarze schowaj dla siebie . Bo duzo ludzi mysli cos innego!!

agatha

W ciekawość fabuły wątpić nie śmiem. Do dzisiaj pamiętam jak mnie zamurowało kiedy przeczytałem ,, Żydowskie rodzeństwo" na Wikipedii...
No właśnie, mógłby mi ktoś przypomnieć o co chodziło z nim?I generalnie streścić po krotce fabułę bo też niewiele po tylu latach pamiętam?