PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36194}

Adam i Ewa

4,6 7 067
ocen
4,6 10 1 7067
Adam i Ewa
powrót do forum serialu Adam i Ewa

Nie taki zły...

ocenił(a) serial na 10

A mnie się ten serial całkiem podobał. Jak na tego typu produkcje miał całkiem ciekawy, momentami wciagający scenariusz, do gry aktorów tez większych zarzutów nie miałem. Zaletą tego serialu było równiez to że się skończył. Kiedy scenarzystą skończyły się pomysły to po prostu powiedzieli dosyc. Szkoda że producenci współczesnych seriali typu M jak Miłośc, Plebania, Na Wspólnej itp. nie mają podobnych odruchów i ciagną te swoje żenujące serialiki w nieskończonośc.

ocenił(a) serial na 7
lukasz_8910

Mnie też się całkiem podobał ten serial. Nie jest taki zły. Zaciekawił mnie. Ale wkurzała mnie ta dobijająca muzyka, kiedy stało się coś strasznego :P Tak zazwyczaj jest w Brazylijskich telenowelach. Jak byłam młodsza to ciągle oglądałam ten serial i kiedy się dowiedziałam, że Waldemar Goszcz nie żyje to naprawdę mną to wstrząsnęło. Ehhh.

lukasz_8910

Hmm.. Ja tego serialu nigdy nie zapomnę. Może nie był zbyt "dobry", ale zawsze będzie częścią mojego dzieciństwa xd
Mam z nim fajne wspomnienia. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones