PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36194}

Adam i Ewa

4,6 7 067
ocen
4,6 10 1 7067
Adam i Ewa
powrót do forum serialu Adam i Ewa

Kogo z was wkurzala Renata bo mnie bardzo Nie wytrzymalabym z nia pod
jednym dachem ani minuty tego jej zrzedzenia.

ocenił(a) serial na 10
karolinamm

ja też bym nie wytrzymała z nią pod jednym dachem, ale nieraz mnie ta postać bawiła do łez. Świetnie Bielska ją zagrała i szkoda że mało osób pamięta Bielską z Adama i Ewy.

ocenił(a) serial na 8
kinomanka_13

Taką miała rolę, czasami bawiła do łez, świetna aktorka :-)

ocenił(a) serial na 10
nathalie34

zgadzam się, Adam i Ewa to moje dzieciństwo, moja mama tej telenoweli nie lubi, nie wiem czemu fajna ta telenowela. Jak widzę Bielską, Chrzanowską , Arciuch, Suszyńskiego, Siudyma, to mi się przypomina ich rola w Adamie i Ewie, super tam grali. Dziwię się że Bielską i Arciuch mało osób z tej telenoweli pamięta bo super Bielska grała Renatę, a Arciuch jako Monika była genialna jak była zazdrosna i udawała że poroniła a usunęła ciążę, nie ukrywam że gdy byłam mniejsza to się bałam Tamary Arciuch jak grała Monikę.

kinomanka_13

Jak tak się ogląda postać Renatki, to jest bardziej zabawna niż irytująca, aczkolwiek jeśli tak sobie wyobrazić mieszkanie z Nią pod jednym dachem to...ja się w to, broń Boże, nie pakuję ;DDD Takiego pasożyta jak Ona, jeszcze wiecznie marudzącego, to bym udusiła po kilku dniach. A w ogóle i w szczególe, to mi się postać Renaty nawet podoba, ale drażni mnie fakt, że na początku sama nakręcała Kamilę w sprawie Adama, żeby Go uwodziła i odbiła Ewie, wmawiała Jej głupoty, że Adam na pewno przychodzi do Niej i jest w Niej zakochany, a potem była w szoku, że Kamila ma taką obsesję na Jego punkcie... A co do Tamary Arciuch, to do tej pory nie mogę Jej polubić, właśnie przez rolę Moniki... Natomiast jak oglądam "Rodzinę zastępczą" i widzę Pana Stanisława Michalskiego, to właśnie od razu przypominam sobie "Adama i Ewę", choć widziałam Go w wielu filmach i serialach, to zawsze będę Go najbardziej kojarzyła z roli Karola Laudańskiego ;)))
A co sądzicie o Melanii Laudańskiej? Bo jak dla mnie to taka kochana kobitka, jedna z najmilszych, najserdeczniejszych i najporządniejszych postaci w telenoweli:)))

ocenił(a) serial na 10
Dianka96

Melanię też lubię, woogle jak widzę aktorów z serialu Adam i Ewa w innych produkcjach to mi się przypomina ten serial i postacie z tego serialu. Adam i Ewa to serial z mojego dzieciństwa, dziwię się że mało osób tą telenowelę lubi fajna jest ta telenowela.

kinomanka_13

Mojego dzieciństwa tak samo, gdy "Adam i Ewa" było emitowane po raz pierwszy miałam 4 latka, ale mimo to doskonale pamiętam całą historię ;))) Zawsze razem z mamą i babcią oglądałam tę telenowelę i też nie rozumiem czemu wielu ludzi uważa, że to kiepska produkcja... Jak dla mnie wszyscy grali tam świetnie, chemia między Adamem i Ewą wydawała się być taka prawdziwa :))) Waldek Goszcz brawurowo zagrał szalenie zakochanego Adama, a Kasia Chrzanowska świetnie odegrała rolę spokojnej i ułożonej mężatki i matki dwójki dzieci, podsumowując twórcy doskonale dopasowali aktorów do swoich ról, nie tylko głównych postaci. Ale niech ludzie gadają, chcą czy nie - "Adam i Ewa" był mega hitem w Polsce, miał dużą oglądalność i aż po dziś dzień ma wiernych fanów.

ocenił(a) serial na 10
Dianka96

ja miałam 6 lat jak emitowali na Polsacie Adama i Ewę, dzięki temu serialowi Pani Katarzyna Chrzanowska to moja ulubiona aktorka gdy ją widzę w innych produkcjach to przypomina mi się dzieciństwo i ta telenowela, Chrzanowska i Goszcz zagrali rolę życia, a w Goszczu się kochałam, szkoda mi go , żył tak krótko . Bałam się Tamary Arciuch jak grała Monikę kiedy byłam mała, ale teraz z tej jej roli mogę się śmiać. Chrzanowska, Goszcz, Bielska, Suszyński, Korzeniewska, Arciuch, Michalski, Siudym, Walczak (Piotruś, Maciek z samego życia), Dziekan (Marianna), Kozłowicz, Rylska (Melania), Rostek (Iwona) znakomicie zagrano swoje rolę. Jestem tylko zawiedziona że Pani Chrzanowska nigdzie nie gra przecież to znakomita aktorka.

nathalie34

Zgadzam się , bardzo mnie bawiła.

ocenił(a) serial na 8
monika_strzelecka_1f

Oglądam sobie właśnie powtórki serialu , wszystkie odcinki dostępne na youtube, pozdrawiam.

użytkownik usunięty
karolinamm

Mnie najbardziej denerwowała Magda. Aktorka jest po prostu koszmarna. Sprawdziłaby się co najwyżej w "Trudnych sprawach". Nawet pomijając aktorkę, sama postać Magdy była strasznie irytująca. Jej głupota biła na głowę nawet Kelly Bundy. Gdyby jej ktoś powiedział, że słońce w nocy gaśnie to z pewnością by uwierzyła. No i to jej ciągłe powtarzanie, że jest "dorosła" podczas gdy zachowywała się jak pięciolatka... Okropna postać.

ocenił(a) serial na 10

zgadzam się nie lubiłam Magdy była irytująca.

karolinamm

Taką miała rolę , mnie okropnie śmieszyła ta jej hipochondria i knucia z Bogdanem , poza tym pod koniec serialu okazała się osobą całkiem inną niż się na początku wydawało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones