serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Agentka McCall

The Equalizer
2021
45m
5,5 230
ocen
5,5 10 1 230
Była agentka CIA pomaga niewinnym ludziom w potrzebie, kiedy zawodzi ich system i nie mogą liczyć na policję. więcej mniej
Agentka McCall zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Robyn McCall, tajemnicza była agentka CIA, korzysta ze swoich licznych talentów, żeby bronić niewinnych ludzi, którzy desperacko potrzebują pomocy. Może się wydawać typową samotną matką, zajętą wychowaniem nastoletniej córki, ale kiedy ma miejsce niesprawiedliwość, podejmuje tajne misje jako prawdziwa mścicielka, która niweluje nierówne dotąd szanse poszczególnych stron.

na podstawie
studio
CBS Television Studios / Davis Entertainment / Universal Television / więcej
tytuł oryg.
The Equalizer
inne tytuły
Zdjęcia do serialu były kręcone w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA), Jersey City, Newark i Paterson (New Jersey, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Bździna

ocenił(a) serial na 3

Przy całej sympatii do królowej, to niedaleko jej w tej produkcji do współczesnego Seagala. A tu się okazuje drugi sezon jest, jak?

Montaż scen walki rozwala. Przecież ona ma swoje lata i sporą nadwagę. A próbując wcisnąć człowiekowi że macha nogą nad głową :)

Pierwowzór filmowy, w serialu jest otyła agentka która skaka i bije przestępców. Takie głupoty fantastycznie się sprzedają w USA, gdzie logika codzienna nie jest używana.

Nawet nie mam zamiaru się rozpisywać, straciłem i tak wystarczająco dużo czasu na te gówno.

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

Wiadomo czy będzie puszczany na kanale FOX 2 sezon serialu?