PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95062}

Agentka o stu twarzach

Alias
7,2 6 876
ocen
7,2 10 1 6876
7,0 2
oceny krytyków
Agentka o stu twarzach
powrót do forum serialu Agentka o stu twarzach

Hej !!
Wydaje mi sie że nie doczekam się końca Alias w Polsce więc mam prośbe jeżeli ktos wie jak się skończy?? Co stanie się z Syd i Michaelem, ojcem Syd, Sloanem i całą resztą niech mi pisze prosze:)

Mysiasta

SPOILER!! w ostatnim odcinku Syd i Michael będą razem, na końcu będzie pokazane że Syd jest w ciąży i ma już jedno dziecko... Sloan stanie się nieśmiertelny, ale Jack wysadza się przy nim w powietrze, sam ginie a Sloana przysypują gruzy... Dixon zostaje kimś ważnym w CIA(chyba), z tego co pamietam Irina ginie... no to tyle, bo tego co było wcześniej nie chce mi się opisywać:)

jolene_2

Hej a wiesz czy te dzieci są Michaela?? Wiesz kiedy Alias będzie dostepny na DVD (może być w USA). Jak ci się chce to możesz napisac coś jeszcze:)

jolene_2

Hej a wiesz czy te dzieci są Michaela?? Wiesz kiedy Alias będzie dostepny na DVD (może być w USA). Jak ci się chce to możesz napisac coś jeszcze:)

Mysiasta

Tak, dzieci są Michaela, na końcu była taka piękna scena jak Syd i Michael mieszkają sobie w domu przy plaży, jakieś dziecko chyba dziewczynka sobie biega, odwiedza ich Dixon i prosi o pomoc w sprawie ich starego znajomego-Sarka :) I tak niewiele już pamiętam, ale mogę coś później napisać... Którą serię teraz oglądasz?
Alias jest na pewno dostępny na dvd w USA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones