PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95062}

Agentka o stu twarzach

Alias
7,2 6 876
ocen
7,2 10 1 6876
7,0 2
oceny krytyków
Agentka o stu twarzach
powrót do forum serialu Agentka o stu twarzach

Kiedy 3 sezon???

ocenił(a) serial na 9

Coraz batdziej się denerwuję bo ja już ogladam ostatni odc 5 serii ALIASA a w polsce nie ma nawet 3 serii!! za to 2 razy puszczany był 2 sezon!!!!! czy ktoś wie kiedy będzie emisja 3 sezonu????

ocenił(a) serial na 8
_Holly_

TVP na pewno nie pusci kolejnych serii ALIASa. To niestety potwierdzone. Moze AXN?

Misiek_5

AXN znowu pierwsza powtarza :(

ocenił(a) serial na 10
Misiek_5

No niestety tego można się było domyśleć po naszej telewizji :(, no i szkoda, bo nie każdy ma dostęp do AXN :(

ocenił(a) serial na 10
_Holly_

Na stronie AXN w programie na styczeń pojawił się 3 sezon Alias, pierwszy odc. 4.01 o 20. Pozostaje tylko mieć nadzieje, że to nie jest błąd.
http://www.axn.pl/Program.htm

ocenił(a) serial na 10
Reiko

No naprawdę mnie AXN zaskoczył. Myślałam, że już się nie doczekamy 3. serii w Polsce, a tu taka niespodzianka. Szkoda tylko, że TVP zawodzi na całej linii i jedyne co nam serwuje to powtórki drugiej serii o 1 w nocy, a AXN faktycznie mało osób posiada.

ocenił(a) serial na 7
aster

No i masz ci los. NA razie 3 sezonu w AXN nie bedzie. Mam nadzieje,że tylko przełozyli to o tydzień lub dwa. Zobaczymy ...

ocenił(a) serial na 7
aster

No i masz ci los. NA razie 3 sezonu w AXN nie bedzie. Mam nadzieje,że tylko przełozyli to o tydzień lub dwa. Zobaczymy ...

ocenił(a) serial na 8
nuria_2

Chyba trzeba bedzie sobie sciagnac z neta... A myslalem, ze mnie to ominie z tym serialem.

ocenił(a) serial na 10
nuria_2

AXN powtarza teraz 1. serię, potem pewnie powtórzy 2, i może wtedy, po tym jak już wszyscy wielbiciele Aliasa obejrzą sobie dwie pierwsze serie po raz setny, wyemituje 3.
A tak w ogóle to ja nie rozumiem dlaczego z Aliasem zawsze są takie problemy. Inne seriale emitowane są bez problemów, po kilka serii, a Alias zawsze ma pecha - to go TVP zdejmie z anteny, to go AXN przełoży na póżniej... A to przecież taki fajny seial jest :)

ocenił(a) serial na 7
aster

I tak uwazam, że AXN to jedyna konsekwenta stacja. Nie tak jak TVN, który po 5 odcinkach przerwał emisje "Supernatural".

ocenił(a) serial na 8
nuria_2

SN oraz SG-1 (puscili tylko 1 sezon) to tylko wyjatki w TVNie. Wszystkie seriale puszczaja od poczatku do konca poza tymi 2

ocenił(a) serial na 7
Misiek_5

SG1 puścili 2 sezony i przynajmnuiej w całości. Podobno 2 sezon "Bez skazy" też nie został wyemitowany do końca

ocenił(a) serial na 8
nuria_2

No dobra. Wiesz lepiej, bo ja to nie pamietam za bardzo jak TVN emitowal SG-1.

ocenił(a) serial na 8
nuria_2

No dobra. Wiesz lepiej, bo ja to nie pamietam za bardzo jak TVN emitowal SG-1. To bylo ile? 6-8 lat temu.

ocenił(a) serial na 10
_Holly_

z programu TV na wp.pl wynika, że 3 sezon jednak będzie. Od piątku 05.01 o 20

ocenił(a) serial na 8
Reiko

domyslam sie, ze chodzi o emisje na AXN....

ocenił(a) serial na 9
_Holly_

Trzeci sezon na AXN będzie napewno bo widziałam jak go reklamowali, ale niestety nie powiedzieli kiedy.

ocenił(a) serial na 10
dyzia87

3 sezon zaczyna sie w piatek o 20. Jest to raczej pewna wiadomosc. Problemem od nowego roku staly sie jednak reklamy na AXN. W tej chwili reklamy co 10 min (przynajmniej w Jericho oraz Medium-ich nowe seriale). Odechciewa sie az ogladac. Obawiam sie ze przy Alias reklamy pojawiac sie beda rownie czesto :/

ocenił(a) serial na 7
Maniu

No własnie, w ciagu odcinka 3 reklamy. w ciągu ok. 1- godzinnych programów daje sie 2, a nie 3. Przesadzili

ocenił(a) serial na 8
nuria_2

A ogladal ktos pierwszy odcinek "medium"? Tam byly reklamy co 8 minut!!! Pa3lem na zegar w trakcie ogladania. Paranoja normalnie!!!

ocenił(a) serial na 10
Misiek_5

I medium i jericho to samo. Zenada-tak sie nie da ogladac, tym bardziej ze w trakcie dialogu nawet przerywaja, a reklamy tez do znudzenia - wciaz te same. Ciekawe kiedy tez w koncu swoj program na stronie uaktualnia, bo znaja go chyba wszyscy oprocz nich

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones