serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Akacjowa 38

Acacias 38
2015 - 2021
45m
6,4 107
ocen
6,4 10 1 107
Carmen ucieka przed agresywnym mężem. Wkrótce poznaje lekarza, w którym się zakochuje. więcej mniej
Akacjowa 38 zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Jest rok 1899. Justo - bogaty, zły i agresywny mąż, wraca nocą do domu i usiłuje zgwałcić żonę, Carmen, która jest w zaawansowanej ciąży. Ta, w odruchu samoobrony, uderza go twardym narzędziem w głowę i jest pewna, że go zabiła.

na podstawie
studio
Boomerang TV
tytuł oryg.
Acacias 38
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

To nie jest zwykły 'tasiemiec'. To Freudowskie studium psychoanalizy, każda postać jest rozłożona na czynniki pierwsze, wskazane są wszystkie jej cechy, ukryte pragnienia, całe wnętrze, aż do bólu. Weźmy jako przykład Casildę. Uczciwa, pracowita dziewczyna. A jednak próbowała wykorzystać piętrzące się przeszkody między...

więcej

Odcinek wyemitowany 21 marca zawiera błąd. Niby akcja serialu w pierwszym sezonie osadzona jest w roku 1899, a mowa jest o świętej Gemmie Galgani, która zmarła dopiero 4 lata po tej dacie, nie mówiąc już o jej wyniesieniu na ołtarze świętości w roku 1940.

Ile odcinków?

Carlota to na pewno nie ta Andrea Lopez

serial jest bardzo ok na takie odmóżdżenie, włączenie w tle, bo nie trzeba się jakoś skupiać namiętnie na dialogach. Jak na razie nie ma jakichś fantazyjnych wątków, zobaczymy co dalej