7,3 534
oceny
7,3 10 1 534
144
chce zobaczyć
{"type":"film","id":36173,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Akwen+Eldorado-1988-36173/tv","text":"W TV"}]}
Akwen Eldorado
  • TVP VOD - https://vod.tvp.pl

    oferta
    Sprawdź szczegóły


Dwaj bracia rybacy, zachęceni obietnicą szybkiego otrzymania mieszkania, przyjeżdżają do gospodarstwa rybackiego nad jeziorem Śniardwy. Mimo że nadzieje na własne lokum okazują się płonne, Jerzy i Wojtek postanawiają zostać. Równolegle z pracą remontują rozwalającą się chałupę, wynajętą od strażnika rybackiego Sznajdera. ZaprzyjaźniająDwaj bracia rybacy, zachęceni obietnicą szybkiego otrzymania mieszkania, przyjeżdżają do gospodarstwa rybackiego nad jeziorem Śniardwy. Mimo że nadzieje na własne lokum okazują się płonne, Jerzy i Wojtek postanawiają zostać. Równolegle z pracą remontują rozwalającą się chałupę, wynajętą od strażnika rybackiego Sznajdera. Zaprzyjaźniają się też z młodym ichtiologiem Markiem. Po pewnym czasie odkrywają, że na jeziorze grasują kłusownicy, kradnący węgorze z rybackich sieci. Bezczelność i pewność siebie złodziei wywołuje u braci gwałtowny sprzeciw. Próbują przeciwdziałać kolejnym kradzieżom. Klusownicy postanawiają ich zastraszyć i tym samym "przywrócić do porządku". Niestety ich "akcja" kończy się tragicznie.

Akwen Eldorado zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.