PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685357}

Almost Human

7,2 6 164
oceny
7,2 10 1 6164
Almost Human
powrót do forum serialu Almost Human

II sezon?

ocenił(a) serial na 5

Jak uważacie będzie drugi sezon? Są jakieś zapowiedzi na ten temat,czy serial zakończy się już za
tydzień?

ocenił(a) serial na 5
Sylar_Heroes

niech sie konczy, nie ma tam nic porywajacego. Niech zrobia sf albo z dobrym scenariuszem albo z dobrymi efektami specjalnymi bo ogladanie biura policyjnego, biura wiezowca albo lasu mnie juz nudzi. A tu brak kasy na cokolwiek, totalna nuda i coraz gorzej i bez watku glownego.

ocenił(a) serial na 5
Wolfman_PL

no właśnie najgorsze jest, że niema głównego wątku, jak ostatni odcinek nic nie wyjaśni, albo będzie cienkie jak każdy inny to zmienie ocenę, moja ocena tego serialiku zależy od ostatniego odcinka

ocenił(a) serial na 5
Sylar_Heroes

nie zartuj? 1 odcinek przewazy szale 12 przecietnosci? Az tak zdesperowany jestes? rozumiem ze nie ma nic ciekawego sf i gdyby nie fantasy "gra o tron" nie byloby co ogladac praktycznie. Same rzygowiny leca z debilna trescia. "Gra o tron" nie jest czyms nowatorskim, ale dobrana obsada, fajne miejsca, ciagle nowe atrakcje i ciekawe postacie i da sie ogladac i ponownie. A tu co? Kilka tych samych osob na krzyz + nudne sprawy rutynowe , zero jaja w tym serialu.

ocenił(a) serial na 5
Wolfman_PL

a co uważasz że ten ostatni będzie lepszy od tych wszystkich ? Bo ja uważam że nie , na razie dałem temu serialowi 6, ale dużo nie brakuje żeby dać 5 :D Jak ten ostatni odcinek mnie zawiedzie jak większość pokazanych to dam 5, ale jak nawet będzie wybitny to przecież nie dam więcej niż 6 bez przesady

ocenił(a) serial na 5
Sylar_Heroes

jak najbardziej nie, co napisalem. dziwie sie skad takie noty. 7.5 ale widac trend na popłuczyny oraz wszelka sieke robiaca wode z mozgu. Jedynie co moze go uratowac to dobry sezon drugi od poczatku dobrze prowadzony z watkiem glownym i bez tych zbednych , nudnych śledztw policyjnych. Bo w pierwszym sezonie chyba watkem glownym jest samotnosc ktora sobie sami kreujemy dzieki nowoczesnym zabawkom czyli spedzanie czasu w wirtualnym swiecie. Ale niezbyt to odkrywcze i pasjonujace.

ocenił(a) serial na 5
Wolfman_PL

nie ma żadnego info o drugim sezonie to chyba nie będzie

ocenił(a) serial na 5
Sylar_Heroes

nic nie szkodzi, a wrecz przeciwnie moze swiadczy troche o inteligencji odbiorcow ze guana nie chca. Ale boje sie ze nakreca kolejne sf w stylu arrow. Zamiast sie skupic na akcji bedziemy sledzic kto gdzie z kim jak w telenoweli xD. Masakra

ocenił(a) serial na 5
Wolfman_PL

jestem w trakcie oglądania arrow :]

ocenił(a) serial na 5
Sylar_Heroes

ja obejrzalem pierwszy i podziekowalem. Placzliwa telenowela ze smutnymi wiecznie mordkami nie dla mnie. "okryta ciemnoscia i mrokiem" zeby nie bylo. Ktos nawet to do batmana probowal porownac ze niby takie mroczne xD. Tak naciagany i wydlozony serial w dodatku tani jak barszcz widac akcje w paru miejscowkach i to wszystko.

ocenił(a) serial na 5
Wolfman_PL

widzę, że jesteś wymagającym widzem :D co do arrow to zgadzam się że jest trochę melodramatyczny, też jestem ciekawy jak to się wyjaśni, momentami jest fajnie, a momentami wieje nudą, różnie jest

ocenił(a) serial na 5
Sylar_Heroes

w koncu apetyt rosnie w miare jedzenia. Chce ogladac ciekawsze kino a nie tracic czas na byle co. Troche? Ten serial jest skierowany bardziej dla gimbusow. Jest bardzo nierowny. Wolalbym po 12 odc na sezon za to tresciwych. Te jego milostki i jego wyrzuty sumienia po zaliczeniu nastepnej moga sobie juz darowac, Doprawdy gdyby to sie trzymalo komiksu a nie sile bylo kierowane dla nastolatkow moglboby byc ciekawie. A tak co drugie zdanie zaczyna sie na "kiedy bylem na wyspie" , albo od imienia laurel i tak w kolko. Laski milostki to powinno byc tlo, gdzies tam w oddali. A jest odwrotnie

ocenił(a) serial na 5
Wolfman_PL

u have failed this city :P ten tekst strasznie wkurza :D

ocenił(a) serial na 7
Wolfman_PL

Zgadzam się w pierwszym sezonie mnie to bardzo irytowało. Ale muszę przyznać, że drugi bardzo im się udał. Dużo więcej akcji i mniej melodramatu.

ocenił(a) serial na 5
Feylitae

Serio bo slyszalem ze zebrali juz ciegi za drugi sezon bo ida w zla strone. Coz moze i racja bo w drugim stworzyli fabryke superbohaterow.
Ten serial nie stanie sie kinem akcji do tego jeszcze ee... mrocznym. To pol romansidlo dla kobiet i nastolatkow i do nich jest kierowane. Kolejna przecietnosc ktora sie zapomina nim sie w ogole skonczy

Wolfman_PL

Aktualnie oglądam:

Arrow - 2 sezon
The Tomorrow People
Agents of S.H.I.E.L,D,S
Revolution - 2 sezon
Almost Human - właśnie skończyłem 3 odcinek

I naprawdę, czepianie się Almost Human nie jest dla mnie zrozumiałe. Naprawdę wgryzłem się w rolę Doriana, naprawdę mu kibicuje, w każdym odcinku poznajemy go po trochu, jest robotem z emocjami ludzkimi. Kiedy pada temat o tym, jak czuł się z lufą przyłożoną do głowy tak jakby był pod lodem - a potem stwierdza, że to pewnie nie to samo bo nie jest człowiekiem pada hasło z ust Johna - Trup to Trup. No sama prawda.

W 3 odcinkach było już tyle takich smaczków, że dla mnie to numer 1.

Jeżeli miałbym pozbywać się jakiegokolwiek serialu to zdecydowanie Revolution za drewniane aktorstwo i beznadziejne dialogi oraz SHIELDS - mimo sympatii - serial naprawdę się nie udał, postacie tragiczne, nawet Agent Culson jest drewniany.

ocenił(a) serial na 5
Unibet_78

almost human to serial bez watku glownego, kazdy odcinek to jakies tam sledztwo, nie ma nic na dluzsza mete co by tak przyciagnelo jak magnes. Obejrzysz do konca to sie odrecisz jak ja. Te seriale to same przecietnosci, oprocz tego People bo nie ogladalem

ocenił(a) serial na 4
Sylar_Heroes

Tu można głosować:

http://uk.eonline.com/news/516652/save-one-show-2014-it-s-the-wild-card-round-vo te-your-favorite-series-back-in-now

ocenił(a) serial na 5
kapelusznik

Almost Human ma tak dużo, ja głosowałem na przywrócenie The tomorrow People, w almost human nie podoba mi się brak spójności i jakieś głównwej fabuły serialu, każdy odcinek jest o czymś innym, praktycznie dowiadujemy się tylko trochę o Dorianie i w ostatnim odcinku o ojcu Kenexa

ocenił(a) serial na 4
Sylar_Heroes

Mam podobne odczucia, jednak nie znalazłem jak dotąd innego, w miarę na czasie, serialu Sci-Fi. Sprawdzę ten The Tomorrow People.

ocenił(a) serial na 5
kapelusznik

Polecam, może ten tomorrow people dupy ni urywa, ale ma przynajmniej ma jakąś fabułę i cel głównych bohaterów

ocenił(a) serial na 5
Sylar_Heroes

no i chyba moga zakonczyc ten serial, kompletnie przecietny kolejny odcinek. Scenarzystow i rezyserow pod mur i zakonczyc ich meki :)

ocenił(a) serial na 8
kapelusznik

Jak szukasz dobrego sci-fi "w miarę na czasie" to polecam Continuum. Tomorrow People też dobre.
Ale jakbyś szukał trochę mniej sci-fi, to Person of Interest jest genialne :]

ocenił(a) serial na 4
bartx92

Dzięki, sprawdzę :)

ocenił(a) serial na 5
bartx92

to Continuum chyba zacznę oglądać :] zaciekawił mnie

ocenił(a) serial na 5
bartx92

Dobre to Continuum, na pewno sporo lepsze od almost human, i nawet lepsze od the tomorrow people, wciągnęło mnie, postać Aleca Sadlera jest bardzo ciekawa

ocenił(a) serial na 6
Sylar_Heroes

Powinni anulować nie udał się serial odcinki banalne nie porywają obejrzałem cały sezon i bardzo się zawiodłem

Sylar_Heroes

Ludzie jak wam się serial nie spodobał to nie oglądajcie i tak amerykanie mają waszą opinie szeroko w dupie !

Sylar_Heroes

Widzę, że pisze się tutaj o braku fajnych seriali.

Polecam wszystkim "Person of Interest" - ktoś już tutaj o nim wspomniał. Bez dwóch zdań jeden z najlepszych seriali na antenach TV w ostatnich latach, choć często się go pomija.

Scenarzystą jest Jonathan Nolan - tak, tak, ten Nolan. Brat Christophera Nolana, który odpowiada ze scenariusze do jego filmów.

Poza tym, numery też nie kłamią - każdy odcinek śledzony jest przez co najmniej 12 mln widzów w USA!

Gorąco polecam!

ocenił(a) serial na 5
MarekAntonivsz

Person of Interest jednym z najlepszych seriali ostatnich lat? Rozumiem, ze ludzie maja rozne gusta, ale takiej opinii sie nie spodziewalem. Jak ten serial porownac z produkcjami naprawde dobrymi, nieglupimi?
Person of Interest to bardzo infantylne i przewidywalne historyjki, z niezwykle plaskimi postaciami. Nic mnie tam nigdy nie zaskoczylo. Dobra rzecz dla mlodziezy, ale starsi wymagaja jednak czegos wiecej. Z pewnoscia da sie obejrzec, ale w porownaniu z dziesiatkami dobrych i bardzo dobrych seriali amerykanskich i brytyjskich ostatnich lat, Person of Interest jest zaledwie tania, niezobowiazujaca, odmozdzajaca rozrywka, bez glebszego sensu i bez wiekszej wartosci artystycznej.

ocenił(a) serial na 8
per333

"Jak ten serial porownac z produkcjami naprawde dobrymi, nieglupimi?"
Poproszę przykład wg Ciebie.

ocenił(a) serial na 5
vilectro

serial nie będzie miał 2 sezonu...

ocenił(a) serial na 7
Vitek85xxx

Zgadza się, serial został anulowany, trochę szkoda, ale trudno, płakać nie będę. Mam nadzieję, że Karl Urban pojawi się szybko w jakiejś nowej ciekawej produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones