PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685357}

Almost Human

7,2 6 164
oceny
7,2 10 1 6164
Almost Human
powrót do forum serialu Almost Human

Koniec Almost Human

ocenił(a) serial na 7

http://www.imdb.com/news/ni57139041/

Najpierw FireFly, teraz Almost Human : / a szkoda, bo mimo wszystko przyjemnie się oglądało

ocenił(a) serial na 7
Krazas

Szkoda bardzo bo jest mało cyberpunkowych seriali.
A ten się naprawdę przyzwoicie zapowiadał i bardzo wielu rzeczy nie wyjaśniono.

BalooCTW

"jak można mieć zaufanie do sieci która nazywa się FOX" Bardzo trafne stwierdzenie na IMDB ;)

ocenił(a) serial na 7
Krazas

Wielka szkoda. Naprawdę chciałem się dowiedzieć, czym jest ten niesamowity Mur, co jest za nim i jak się ma sprawa z Insyndykatem. FOX ma osobne miejsce w najczarniejszej i najzimniejszej części mojego serca :<

ocenił(a) serial na 7
kilstrit

Przecież sam mur był kilkukrotnie pokazany w serialu. Choćby w ep11 ok 9:40 minuty jest widok na obie strony miasta. Bardziej wymowne jest jednak kolejne ujęcie nocą ok 13:50 minuty. Z bliska mogliśmy go zobaczyć w ep9, gdy Vaughn (twórca Doriana) uciekał na drugą stronę. Ogólnie informacje o tym co się dzieje za murem były dość skąpe, nie mniej na ich podstawie można stworzyć ogólny obraz tego w jakim celu powstał i co się za nim dzieje. Gdy technologie stały się tanie i powszechne powstał chaos. Budowa muru stworzyła możliwości do kontroli społeczeństwa i respektowania prawa. Natomiast odcięte stare miasto stało się siedliskiem bezprawia, miejscem gdzie nawet policja czy wojsko nie zagląda.

Krazas

Czy mimo wszystko warto jest obejrzeć te kilkanaście odcinków?
Chodzi mi o to czy cokolwiek jest wyjaśnione czy zostanę na końcu z potężnym niesmakiem? ;]

ocenił(a) serial na 8
zielak_4

Właśnie skończyłem oglądać ostatni odcinek.
Jeżeli liczysz na jakiekolkwiek wyjaśnienia to sie zawiedziesz,. KAŻDY odcinek to procedural z zerowym wpływem na "główną fabułę" nakreśloną w pilocie. Ciągle jakieś wzmianki o strasznym Murze, ale nigdy nie zostało wyjaśnione co to jest.

ocenił(a) serial na 9
Krazas

Serio nie rozumiem jak można nie lubić tego serialu! Ja go pokochałam od pierwszego odcinka... Amerykanie są naprawdę głupi skoro nie nabili dużej oglądalności! :/

ocenił(a) serial na 9
Krazas

szkoda bo fajnie się go oglądało a po ocenie widać że nie tylko mi

Krazas

Szkoda, bo naprawdę polubiłam ten serial:(((

canditti

Szkoda. Zwłaszcza że to absurdalne Sleepy Hollow (też od Fox'a) dostało drugi sezon. A Almost Human lubiłem między innymi za Karla Urbana i przemianę wewnętrzną jaką przechodził. Za doktorka "z Piratów z Karaibów" i zachowanie Doriana. Serial miał szansę stać się gigantyczną przygodą, przerodzić się w uniwersum, a nawet nie dotrwał do końca pierwszego sezonu...

ocenił(a) serial na 8
Leori

No niestety,producenci biorą pod uwagę tylko oglądalność,tzw. słupki i liczą kasę.Jak się nie zgada,to serial do kosza i nikogo nic i nikt nie obchodzi.Zauważyłem,że teraz coraz więcej robią jedno sezonowych seriali,bo publiczności amerykańskiej mało co się podoba.Dajmy na to taki Californication.Ja sam to oglądam,ale ostatnie sezony,to bardziej z sentymentu do tych pierwszych,niż z zainteresowania.Praktycznie nic się nie dzieje ciekawego,a nakręcili 7 sezonów chyba tylko dlatego,że tak ktoś postanowił.Pewnie w USA się to podoba,bo to mało skomplikowany i wysublimowany humor,a według mnie,to ostatni sezon jest tak beznadziejny,że nawet szkoda wspominać.Dobre były tylko pierwsze trzy,a później coraz gorzej.Mimo to,nadal był kręcony,bo widocznie ktoś to oglądał,albo postanowili zrobić na siłę siedem sezonów,wbrew wszystkiemu.
Almost Human oglądało mi się bardzo przyjemnie,Karla Urbana lubię i nie miałbym nic przeciwko kontynuacji.niestety,los chciał inaczej.Strasznie nienawidzę takiego urywania seriali.Może akurat w tym przypadku da się to przełknąć,bo nie była to jakaś szczególnie spójna całość,ale np w przypadku Flash Forward zrobili to po chamsku.

mario_1981

Flash Forward zanosiło się na nowych Lostów, a ludzie do dzisiaj nie wiedzą co myśleć o tym serialu przez ostatni sezon. Z tego samego powodu padło Alcatraz.

ocenił(a) serial na 7
Krazas

Jestem szczerze zawiedziony decyzją FOX. Serial miał bardzo duży potencjał który mógł rozwijać z każdym nowym odcinkiem. Słupki zrobiły swoje. Szkoda, bardzo dobrze zapowiadający się serial.

JetBlack

Emitowanie tego serialu przez FOX to jakiś żart!!! Puszczanie odc. w złej kolejności to jakaś masakraa potem się dziwią że kiepska ogladalność. Jak z ludzi sie idiotów robi. NA przykład odcinek 9 powinien być ostatnim ale stacja miała to w dupi* i puszczała jak chciała i to nie jest pierwszy raz jak FOX tak robi.

ocenił(a) serial na 5
vann2

Ja się nie dziwię zbytnio. Ten serial miał potencjał, ale nic poza tym. Scenariusze konkretnych odcinków zaledwie poprawne lub słabe. Lubię S-F, ale za tym serialem tęsknił nie będę. Inna sprawa, że w tych klimatach nie ma za bardzo alternatyw. Może Continuum, ale tam też szału nie ma - odcinki dobre przeplatają się z mizernymi.

ocenił(a) serial na 8
Krazas

jest nadzieja: http://www.change.org/p/save-almost-human# :)

ocenił(a) serial na 8
nieznajomy43

Super sprawa wypełniłem! ;) dzięki za link inaczej nie dowiedziałbym się o tym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones