PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729530}

American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona

American Crime Story: The People v. O.J. Simpson
7,8 37 079
ocen
7,8 10 1 37079
8,1 15
ocen krytyków
American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona
powrót do forum serialu American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona

Spodziewałam się więcej po reżyserze American Horror Story. Gra aktorów jest nienaturalna. Dobór aktorów też. Są sztuczni i teatralni. Przypomina to trochę komediodramat, a nie serial na faktach. Nie ma klimatu jakiego się spodziewałam.Sam temat serialu też nie ciekawy. Główny bohater nie budzi sympatii choć jest bożyszczem tłumów. Arogancki narcyz który ma problem z narkotykami i przemocą. Aż nie chce się tego oglądać.

ocenił(a) serial na 10
rena1971

Zupełnie się z Tobą nie zgadzam. Myślę wręcz odwrotnie to dobre aktorstwo i naturalność postaci czyni ten serial świetnym. A to, że tak zareagowałaś na głownego bohatera znaczy że wzbudził twoje negatywne emocje, tak miało być czyli dobrze zagrana rola. Poza tym moim zdaniem American horror story się nie umywa do tego serialu, dałam sobie spokój po 1 sezonie( dla mnie przegadana dziecinada). Nie dałam rady. Tak więc jak mówiłam mam zupełne odwrotne zdanie, ale ile zdań tyle opini. Każdy ma prawo do własnej

ocenił(a) serial na 3
rena1971

Nic dodać nic ująć! Tyle pozytywnych opinii, a tu kompletnie cos nie gra... takiego braku zaciekawienia serialem nie miałem już dawno!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones