PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763842}
7,2 1 640
ocen
7,2 10 1 1640
American Gothic
powrót do forum serialu American Gothic

Napisy do 3 odcinka już są, ja już jestem po 5, nie mogłam sie doczekać na napisy. Serial bardzo mi sie podoba. Widze że tutaj póki co bardzo mało osób ogląda. Jak macie jakieś przemyślenia, opinie o serialu piszcie tu. : )

Request_

Cześć .w sumie ,to dziś mam plan wrzucić na oko te 5 odcinków i skoczyłem tu po podpowiedz czy warto ale widzę że tu reklamuje się go troszkę

Request_

A gdzie oglądasz? Bo szukam online i znalazłam tylko do 3 odcinka.

Nalya84

tvseriesonline ale odcinki 4 i 5 są bez napisów póki co

Nalya84

Na platformie nc w usłudze seriale plus jest z lektorem

Nalya84

Na zalukat.tv jest 8 odc z napisami

ocenił(a) serial na 8
Request_

witam ja rowniez obejrzalam 3 odc i powiem wam ze jak dla mnie zacny :)

ocenił(a) serial na 6
Request_

No, no… jestem po 5 odcinku i zaczyna się robić coraz bardziej ciekawie. Jak na razie mamy 3 podejrzanych: Garreth, Cam, Mithell. Uważam jednak, że winny jest Garreth. Cam widział jedno z morderstw, w związku z czym popadł w nałóg, a Mithell z żoną (nie wiem jakim cudem) dowiedzieli się wszystkiego i przez te wszystkie lata kryli syna.

bluehalszka18

Ktokolwiek jest winny, jedno jest pewne. Matka wie o wszystkim i bedzie chronić mordercę.

Request_

a ja myślę ze to matka...Przecież zabiła męża gdy chciał powiedzieć prawdę...
No w każdym bądź razie film nie jest jednoznaczny, ciągle zmieniam zdanie-jestem po 4 odcinku

graza55_filmweb

Moim zdaniem matka nie jest osobą która by sie wplątywała w morderstwo, aczkolwiek zrobi niemal wszystko by chronić dobre imie rodziny.

ocenił(a) serial na 6
Request_

Na dobrą sprawę nie wiemy nic. Oprócz tego, że winny jest ktoś z rodziny, co potwierdziły badania DNA. Mithell i Garreth na dobrą sprawę mogli mówić o 2 różnych rzeczach np. Mithell o kłopotach firmy, a Garreth o morderstwach lub na odwrót. Ale jak wspominali moi przedmówcy matka wie o wszystkim (mam na myśli morderstwa i kłopoty firmy). I jest moim zdaniem gotowa na wszystko, łącznie z morderstwem.

Request_

Ogólnie to twórcy przesadzili trochę,bo jestem też po 5 odcinku i zastanowiwszy się czego tu brakuje nic mi do głowy nie przychodzi.Mamy kłamstwa,intrygi,oszustwa,morderstwo,samobójstwo,szantaże itd.-tak jestem ciekawy-czym twórcy jeszcze widza zaskoczą,bo mnie ten serial do złudzenia przypomina inny serial- QUANTICO w którym to dopiero był wulkan intryg i przerzucania podejrzenia co odcinek.
Mnie osobiście razi wątek z chorym psychicznie dzieciakiem,który wydaje się niepotrzebny,a wręcz dziwaczny.A też samo wykonanie z zachowaniem bohaterów,które niekiedy jest śmieszne np. z podrzuceniem włosów na szczotce,czy też policja prowadząca intensywnie śledztwo,a tak naprawdę zachowująca się nieporadnie i jeszcze w 5 odcinku dodany wątek matki głowy rodziny.
Ogólnie-kilkuosobowa rodzinka,a zdarzeń i wydarzeń stanowczo za dużo,a tyle odcinków jeszcze do końca...

ocenił(a) serial na 6
Request_

Mithell mordercą. Wiem podejrzewałam go, ale szczerze najbardziej obstawiałam Garretha. Znika kilka dni po morderstwach i nagle ni z tego i owego pojawia się po 14 latach. Chociaż po tym odcinku na dobrą sprawę można uznać matkę za główną podejrzaną. Niby DNA pokazało, że jest nie winna, ale można je zamienić, podrzucić, dać komuś łapówkę. Ciągle też zaprzecza, że Mithell miał coś z tym wspólnego. Może jej chodzi o to, że wiedział o morderstwach, ale nie brał w nich udziału. On nie żyje wię nie ma się jak bronić. A tak na dobrą sprawę cała ta rodzina jest pokręcona i jak na razie tylko ten gliniarz wydaje się normalny.

ocenił(a) serial na 6
bluehalszka18

No i chyba kończę z tym serialem zabili moją ulubioną postać dla której oglądałem ten serial :) teraz zostały same nudne postacie , a tak na prawdę to zabójcą jest ich matka a pomocnikiem jest ta córka która startuje na burmistrza nie muszę dalej oglądać bo taki będzie finał na 99,9 % . POzamiate dziękuje za uwagę :)

ocenił(a) serial na 6
Daniel_Kot

A masz 100% pewność, że go zabili. Pokazali tylko, że ta jego laska dźgnęła go nożem i jak leży we krwi. Nie jestem lekarzem i nie mi oceniać jakie ma szanse, ale to jest serial i tam wszystko jest możliwe. Szczególnie, że to Ameryka.

Request_

Tylko narzekać potraficie, osoby które tłumaczą, robią to za darmochę. Jest okres wakacyjny, i ludziska wyjechali na urlopy, więc warto pomyśleć, niż pisać wyssane z palca informacje. Jak narzekać, to sam sobie przetłumacz...Szacunek dla tłumaczy.

maciek032

Do kogo ten komentarz ? Nikt w tym temacie nie narzekał na napisy/ich brak, więc nie rozumiem kompletnie twojej wypowiedzi.

ocenił(a) serial na 6
Request_

No nareszcie zaczynają wyjaśniać wszystkie wątki. Mam nadzieję, że w następnym odcinku dowiemy się kogo odkopał i prawdopodobnie zabił 14 lat temu Garreth i jaką tajemnicę ukrywa matka. Czy wiadomo już coś o kolejnym sezonie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones