PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675642}
8,1 71 857
ocen
8,1 10 1 71857
7,0 9
ocen krytyków
American Horror Story: Asylum
powrót do forum serialu American Horror Story: Asylum

o ile pierwszy AHS jest rewelacyjny i ma niesamowity klimat, to drugi choć jestem po obejrzeniu
tylko trzech pierwszych odcinków kompletnie nie może mnie wciągnąć tym bardziej że na razie jest
wszystko ....seryjny morderca.....ufo...mutanty.....i nawet szatan we własnej osobie ....niech mi ktoś
napisze czy to wszystko ma jakiś sens i czy warto oglądać czy dać sobie spokój i np zacząć oglądać
sezon 3

użytkownik usunięty
przmemo666

Ja bym Ci radził pozostać jeszcze przy 2 sezonie. Od wczoraj jestem przy 5 odc. (praca nie pozwala na regularne oglądanie). Też miałem początkowo obawy co do Asylum, jednak na chwilę obecną zmieniłem zdanie po 4 i 5 odcinku :) Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
przmemo666

Sezon drugi jest najlepszy ;)

użytkownik usunięty
extranick

Jak na chwilę obecną zgadzam się. Choć moim zdaniem maks- dobry. Do arcydzieła niestety mu daleko. Pierwszy sezon też w porządku, ale przeszedłem przez niego z obojętnością :)

ocenił(a) serial na 9

No tez nie uważam, że jakiś wybitnie dobry serial, ale drugi sezon, znaczy jego początek bardzo zaskakujący i autorzy ambitnie zaczęli z tymi wszystkimi wątkami ;)

ocenił(a) serial na 10
extranick

zgadzam sie ! sezon 2 jest najlepszy ze wszystkich ! rzadzi !

ocenił(a) serial na 8
przmemo666

Potwierdzam, drugi sezon najlepszy :)

przmemo666

również uważam, że drugi sezon jest najlepszy. a na trzeci się tak nie nastawiaj, bo to, łagodnie mówiąc, dno.

ocenił(a) serial na 9
tchavvica

ej oglądam 7 odcinek drugiego sezonu i zamiast wszystko sie wyjaśniać lub chociaż przejaśniać dla mnie robi cie coraz bardziej mętnie , nielogicznie i bez sensu teraz do wesołej gromadki w szpitalu dołączył "anioł" o co chodzi ?? może musze być cierpliwy i spokojnie poczekać do końca sezonu na wyjaśnienia czy po prostu drugi sezon jest tak zakręcony że go nie moge go ogarnąć ??

ocenił(a) serial na 9
przmemo666

a jednak biję sie w pierś .... 2 sezon jest znacznie lepszy niż 1 z tym że po prostu trzeba go do końca obejrzeć jest mnóstwo wątków ale wszystkie znajdują swój finał co prawda 1 sezon był bardziej taki "zwięzły" ale 2 jest własnie świetny przez to że praktycznie do samego końca nie wiadomo o co chodzi

ocenił(a) serial na 8
przmemo666

Moim zdaniem mimo spartolonego finału 1 sezon jest lepszym od 2, który wciąz oczywiście pozostaje dobrym serialem.

W pierwszym mieliśmy nieustanny chaos, bardzo ciekawe retrospekcje, poczucie niepewności co też zaraz się stanie no i przede wszystkim skupiał się na jednym aspekcie- duchach. W drugim natomiast dostaliśmy kompletny misza-masz i pomieszanie różnych watków, są tu siły nadprzyrodzone (szatan, anioł), jest UFO, jest zło namacalne-ludzkie (mordercy, nazistowski lekarz) wszystko niby jakoś tam się ze sobą łączy ale u mnie mimo wszystko często powstawał zgrzyt, dodatkowo kilka wątków, np. Ardena i jego eksperymentów pozstał potraktowany bardzo po macoszemu, a np. wątek oryginalnej Krwawej Twarzy bardzo się wlókł i myślałem że nigdy jedno nie zabije drugiego bo zawsze coś kogoś cudowanie powstrzyma. Jednak w drugim sezonie na pewno lepszy był finałowy odcinek, pomimo tego iż przedostatni był naprawdę słaby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones