PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 135
ocen
6,8 10 1 36135
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

Jessica Lange

ocenił(a) serial na 9

Jessica Lange obleśne wygląda

ocenił(a) serial na 8
forever_wp_pl

Obleśnie?
Osobiście preferuje osoby młodsze, ale uważam, że Jessica jest jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie :) A w tym i poprzednim sezonie wygląda lepiej niż kiedykolwiek.

ocenił(a) serial na 8
forever_wp_pl

Najpierw spójrz na siebie. Bardzo podoba mi się pewna sentecja. Nie pamiętam dokładnie jak brzmiala ale mnie więcej tak.."jakim jesteś ty, byłem ja. Jakim jestem ja, takim będziesz ty"

ocenił(a) serial na 5
forever_wp_pl

Myślę że nie jedna kobieta marzy o tym, aby wyglądać jak Jessica w wieku 65 lat;)

ocenił(a) serial na 5
forever_wp_pl

Ps. zobacz sobie starsze jej filmy np. King Konga z 1976r. tam wygląda jak sex maszyna.

ocenił(a) serial na 10
pokemon227

forever_wp_pl - zazwyczaj nie zniżam się do tego poziomu, ale niestety chyba twoje cebulactwo mnie zaniepokoiło.
Zal mi Ciebie i twej paskudnej osobowości, czuć cebulą na kilometr. Prostactwo, pisać takie rzeczy i to jeszcze w taki sposób, zero konstruktywnej wypowiedzi. Każda osoba o zdrowym umyśle potwierdzi, iż Jessica Lange jest fenomenalna. Jest to kobieta już wiekowa, z niesamowitą klasą i smakiem, nie wspominając już o jej talencie aktorskim. Myślę, że każda kobieta życzyłaby sobie aby tak wyglądać w jej wieku. Piękno, prawdziwe kobiece piękno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones