PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760154}
6,4 19 916
ocen
6,4 10 1 19916
6,5 4
oceny krytyków
American Horror Story: Roanoke
powrót do forum serialu American Horror Story: Roanoke

Ciekawa forma

ocenił(a) serial na 8

Podoba mi się bardzo ten sezon AHS ze względu na formę ala film dokumentalny. Dużo lepiej ogląda mi się wszystko słysząc ich wypowiedzi jako lektora. Brawo, brawo, brawo. Dodam jeszcze, że wydaje mi się, że ten sezon jest najbardziej brutalny ze wszystkich, bo pierwszy raz przy niektórych scenach robiło mi się niedobrze. Nie mogę się doczekać kolejnych odcinków :)

Mandragora_6

Mam niestety czy stety odmienne zdanie. Uhhh... ta forma kręcenia z ręki i podglądania przez kamery całkowicie mi nie pasuje. Ale nie uprzedzałam się i oglądałam dalej. Jednak w dalszym ciągu coś mi nie odpowiadało, sama nie wiem jak to nazwać... (jestem o 7 odcinku) akcja rozwija się zbyt chaotycznie? Brak mi tajemnicy, zagadki którą się odkrywa z odcinka na odcinek. Nie wiem, nie wiem.... Mam bardzo meszane uczucia. Tak jak uwielbiam klimat AHS to tutaj mi go zabrakło. Zdaję sobie sprawę, że jednym się może to podobać te wszystkie zmiany, ale ja byłam zakochana w tym "starym" AHS. ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones