PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760154}
6,4 19 961
ocen
6,4 10 1 19961
6,5 4
oceny krytyków
American Horror Story: Roanoke
powrót do forum serialu American Horror Story: Roanoke

Ten serial kiedyś (pozostałe sezony ) naprawdę trzymał poziom niestety im dalej zagłębiamy sie w las tym jest coraz gorzej, przede wszystkim gdzie jest ta fantastyczna czołówka która zawsze mi sie podobała w Amercian Horror..., zamiast tego mamy głupawe powtarzające się przerywniki .Na początku tego sezonu wydawało mi się że serial będzie dobry, gdy jednak zobaczyłem pozostałe odcinki stwierdzam że to najgorszy sezon American Horror , irytuje mnie ta urywana kamera jak z Blair witch project, i przesadna moim zdaniem brutalność i to ciagłe darcie japy mające pewnie epatować przerażenie u widza, wszystko to sprawia taki chaotyczny misz masz i moim zdaniem ta seria i fabuła mogła być poprowadzona innaczej, lepiej, z zachowaniem grozy oczywiście ale nie w ten sposób, przypominam sobie pierwszy sezon rewelacja , drugi i pozostałe czyli do 5 sezonu hotel też mi się podobały ale ten sezon , no szkoda bo można było ten sezon zrobić lepiej moim zdaniem ,zdecydowanie najgorszy sezon serii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones