PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760154}
6,4 19 960
ocen
6,4 10 1 19960
6,5 4
oceny krytyków
American Horror Story: Roanoke
powrót do forum serialu American Horror Story: Roanoke

Kto Waszym przeżyje? :D Ja obstawiam siostrę Matta. I dlaczego Evan Peters ledwo się pojawił i już zginął...?!

ocenił(a) serial na 8
szyszka411

A ja obstawiam właśnie Matta, bo przecież Gaga (nie mam pojęcia czy było podane imię jej bohaterki) tam go jakoś bardziej lubiła i w ogóle. Na pewno nikt z aktorów, bo nie są przygotowani na to co ich czeka.

ocenił(a) serial na 8
Nnatalia94

Scathach :D Obstawiam tak samo, bo Gaga jako aktorka o dziwo nie pojawiła się w domu, więc myślę, że wyskoczą jeszcze z nią i jej miłością do Matta

ocenił(a) serial na 8
Nnatalia94

Ciekawe jak będzie wyglądała naprawdę bo chyba Nie stawią gagi jako wiedźme

ocenił(a) serial na 8
Marcin33321

Mam wrażenie, że Taissa może zagrać wiedźmę w prawdziwej postaci. No bo kogo innego mogłaby zagrać?

ocenił(a) serial na 8
JamesTC

Fajnie by było gdyby wystąpiła Jessica Lange jakiegoś ducha lub mamusike tych wieśniaków.

ocenił(a) serial na 8
Marcin33321

Miałam takie marzenie żeby była prawdziwą Butcher, ale to tylko takie marzenie...

ocenił(a) serial na 6
Nnatalia94

też mam takie marzenie ale raczej nierealne :< to by było coś niesamowitego.

ocenił(a) serial na 6
JamesTC

Priscille :)

ocenił(a) serial na 7
szyszka411

Matta odstawiam bo pewnie się okaże że dziecko Lady Gadze zrobil

ocenił(a) serial na 4
kolmananna0309

Moim zdaniem przeżyje ktoś, kto wcześniej "umarł" (dajmy na to, w upozorowany sposób czy coś w tym stylu) i będzie to dosyć niespodziewane. Takie moje zdanie, liczę na konwencję czegoś w stylu "I nie było już nikogo".

ocenił(a) serial na 7
Dewrder

To kogo obstawiasz bo moje przypuszczenia legły wczoraj jak domek z kart :/ Teraz obstawiam Sare P. bo ona zawsze wszystko w każdym sezonie przeżywała do końca.

ocenił(a) serial na 10
szyszka411

Moim zdaniem przeżyje właśnie serialowa Butcher. Niby ma zakaz wstępu na plan, ale z drugiej strony o to właśnie chodziło producentowi serialu (imienia nie pamiętam).

ocenił(a) serial na 8
97bartekxd

No i nie mieliśmy racji ;)

ocenił(a) serial na 7
Nnatalia94

Nikt nie miał. Ale to było zaplanowane. Niby Matt taki obeznany a własna żona go załatwiła.

ocenił(a) serial na 6
szyszka411

Obstawiam Shelby, bo jej imie nie mieści się w murder i nikt jej nie uwierzy :)

ocenił(a) serial na 10
marta1945

weź pod uwagę opcje, że to mogą być tylko osoby zabite przez "psycho" siostry :D

ocenił(a) serial na 10
marta1945

np Agnes nie została zabita przez siostry, i w słowie "MURDER" nie ma "A". Więc myślę, że tutaj bardziej chodzi o ofiary sióstr.

szyszka411

no trochę miałam rację :D obstawiałam ją, dlatego, że miała dziecko i coś mi mówiło, że dla niego będzie chciała za wszelką cenę przeżyć. Samo zakończenie spoko, chociaż nadal nie mogę się pogodzić, że Evans zagrałam tak małą role :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones