PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760154}
6,4 19 961
ocen
6,4 10 1 19961
6,5 4
oceny krytyków
American Horror Story: Roanoke
powrót do forum serialu American Horror Story: Roanoke

Nagrywanie na Orange TV

ocenił(a) serial na 6

Trochę nietypowa sprawa, z cyklu "Czy ktoś miał podobnie?" Mam dekoder od Orange i coś dziwnego działo mi się z "Roanoke". Ilekroć zaznaczyłem odcinek do nagrywania z wyprzedzeniem, ani razu mi się nie nagrał. Za każdym razem musiałem ostatecznie ustawić nagrywanie ręcznie - godzinę, numer kanału i tak dalej. Z automatu ani razu się nie udało, choć najpierw dekoder zaznaczał, ale gdy wchodziłem w "Zaplanowane nagrania" już mi nie pokazywało. Normalnie jak duch jakiś :-) Dodam, że inne pozycje (nawet na FOX HD) nagrywały mi się w tym samym okresie bez żadnych problemów!

Ktoś tak jeszcze miał? I nie tylko na dekoderze Orange? Oczywiście nie zgłaszałem tego na żadną infolinię, bo to problem z rodzaju problemów pierwszego świata, ale ciekawe dosyć. Zastanawiam się nawet czy to nie jakaś część marketingu serialu :-)

Gabbriel

nie prościej było znalesc odcinki w internecie ?

ocenił(a) serial na 6
avada_kadavra

Nie po to płacę abonament, żeby latać po internetach :-) Oczywiście, jak już czegoś się nie udało nagrać nawet na powtórce to posiłkowałem się internetem. Ale nie o to pytałem :-)

Gabbriel

na szczęście nie mam takich problemów bo moja oferta nie obejmuję foxa ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones