PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760154}
6,4 19 963
oceny
6,4 10 1 19963
6,5 4
oceny krytyków
American Horror Story: Roanoke
powrót do forum serialu American Horror Story: Roanoke

Jestem po 6 odcinku i jak jeszcze 1-5 był do zniesienia tak 6 to totalne dno... Teraz dopiero zrobili Dlaczego Ja z Trudnymi Sprawami w tle z odtwórcami. 1-5 mi się niezbyt podobało ale teraz to dopięli swego. Rozumiem, że może się rozkręcić ale nawet Freak Show czy Hotel po tylu odcinkach miało małe "coś" w sobie. Zdecydowanie jestem na nie!!! Stawiałem na jakiś kolejny dobry sezon, rewolucjonizm a wyszło im Trudne Sprawy splatane z Paranormal Activity czego za cholerę nie znoszę. Błagam nie kontynuujcie 7 sezonu jeśli macie się skompromitować jak teraz.

damianjp100

W Hotelu i Freak Show odcinki miały to "coś"? Przepraszam, możesz napisać co dokładnie, bo zaraz zejdę na zawał ze śmiechu. Bo po za marną fabułą, gdzie forma przerosła treść, nic, absolutnie nic nie było interesującego ani tym bardziej strasznego. Tutaj wykonali kawał dobrej roboty, fabuły która zachęca do dalszego oglądania i przede wszystkim, mamy świetny klimat niepokoju, a cały "horror" nie ogranicza się tylko do podcinania gardła i orgii jak w przypadku hotelu. Mamy coś nowego, świeżego, coś czego jeszcze nie było. I błagam, nie porównuj trudnych spraw i dalszego telewizyjnego chłamu do takiej formy paradokumentu. Zaraz po Asylum i Murder House ten sezon jest świetny. AMEN.

ocenił(a) serial na 5
damianjp100

Nie rozumiem jak można tak patrzec na ten sezon. Jest tyle tajemnic, niedopowiedzeń czekajacych na wyjaśnienie. Klimat jest bardzo dobry, atmosfera napięta... ok mogą się komuś nie podobac wstawki z komentarzami bohaterów ale to 1/50 serialu. Motyw z the butcher i genialna Kathy to jeden z najlepszych wątków w historii całego serialu. Relacje między aktorami a ludzmi którzy to przeżyli również ciekawe, tym bardziej, że sam Ryan powiedział żeby nie ufac tu nikomu bo nikt nie jest tym kim się wydaje. A co do hotelu i freak show to rozśmieszyles mnie bardzo jedyne "coś" co tam było to Finn jako Dandy, który powróci w tym sezonie jako cytuje "najbardziej popieprzona postać w historii American Horror Story". Podsumowujac jeden z najlepszych sezonow nie mogę sie doczekac kolejnych odcinków. A co do trudnych spraw to żałośni są ludzie, którzy to porownuja. Nie dość, że tam nie ma wgl fabuły to jeszcze aktorzy z ulicy a tu profesjonalisci, rozbudowane i ciekawe postacie... Aż żal czytać niektóre rzeczy na tym forum.

damianjp100

cóż, może i faktycznie poleciałem po bandzie z tymi Trudnymi Sprawami ale niestety fakt, że serial nurtuje mnie przez to, że zrobiony został jako paradokument został niezmienny i nadal sądzę, ze psuje to całość. Takie jest moje zdanie i nie musicie się z nim zgadzać. Co do Hotelu i Freak Show to napisałem że miały małe "cośki".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones