PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760154}
6,4 19 960
ocen
6,4 10 1 19960
6,5 4
oceny krytyków
American Horror Story: Roanoke
powrót do forum serialu American Horror Story: Roanoke

Marna pseudo-rymowanka podsumowująca najnowszy odcinek.
Nie ukrywam, że AHS jest dla mnie serialem 2/10, ale mimo wszystko potrafię docenić niektóre elementy. W tym sezonie nie znalazłam takiego. Robi się jeszcze gorzej, a aktorzy, których już znam i którzy zdążyli się już pokazać, zawiedli mnie.
W poprzednim wątku ktoś zarzucił artykułem z podejrzeniami, że być może Peters gra jednego z glin. -> http://hellogiggles.com/evan-peters-playing-american-horror-story-roanoke/
Przyznam, kiedy postać pojawiła się na ekranie, w pierwszej chwili również tak pomyślałam, lecz to zdecydowanie nie on. Mimo wszystko widać jakieś podobieństwo... dlatego można wysnuć pewną teorię.
Ów rudy policjant odegra jeszcze jakąś rolę w tym serialu i zyska nawet swoją wersję "opowiadającą" wszystko przed kamerami... którą zagra Peters.
Trochę płaczę, ale ostatni odcinek miał tylko 40 minut, więc może kolejny będzie trwał pół godziny? Może uda mi się znaleźć na youtube to sobie przewinę w najszybszym tempie w poszukiwaniu czegoś, co nie wygląda jak sceny z poprzednich odcinków.
Chrum chrum, kwik kwik, koledzy~!

użytkownik usunięty
Katechi

Ten sezon AHS jest bardzo dziwnym zlepkiem akcji rodem z sezonu pierwszego i trochę z trzeciego. Do tego nie ma czołówki i jest bardzo mało AHSowych smaczków. Mam nadzieję, że później się bardziej rozkręci.
Co do Petersa - istnieje jeszcze inna teoria, jakoby grał on gościa, który przeprowadza wywiady i którego również słychać w 3 odcinku. Czy to prawda - nie wiadomo, ale głos faktycznie trochę podobny. Jeśli mówić o nim jako o tym policjancie no to hmm... samym policjantem nie jest ale faktycznie może się pojawić w wywiadach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones