PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760154}
6,4 19 961
ocen
6,4 10 1 19961
6,5 4
oceny krytyków
American Horror Story: Roanoke
powrót do forum serialu American Horror Story: Roanoke

Kryteria oceny:
1. Fabuła: 8/10 - bardzo interesująca - sam dom i kolonia Roanoke są wyśmienitym pomysłem na sezon. Nie ma się co tutaj rozwodzić nad tym.
2. Gra aktorska ogólnie: 9/10 - jak zwykle. Sarah Paulson wykonała najlepszą robotę, grając tym razem nie dwie a trzy postacie w jednym sezonie. (Audrey, Shelby oraz Lana)
3. Efekty specjalne: 5/10 - flaki były słabe. Choć może mam takie wrażenie, bo było ich tak wiele, że przestały mi wyglądać na prawdziwe.
4. Wątki poboczne: 6/10 - wiele było ich niedokończonych. Sprawa pierwszego dziecka Lee jest bardzo interesująca, jednakże nie ma wiele o tym. Tak samo postać Lady Gagi bardzo słabo rozwinięta.
5. Podział odcinków:
5.1: odcinki 1-5: Bardzo dobre, wszystko zostało bardzo fajnie zrobione i ładnie domknięte w szóstym odcinku. (9/10)
5.2: odcinki 6-10: Coraz słabsze. Niestety, ale wtedy zrobiło się już nudno i bezsensownie. (4/10)

Ocena całościowa: 7 (zaokrąglona)

Jestem zawiedziony. Roanoke mimo swojej fabuły stracił na wykonaniu i zbyt dużej ilości ohydnych rzeczy, powodujących odruch wymiotny. Jest obecnie na przedostatnim miejscu w moim rankingu - zaraz przed Murder House.

ocenił(a) serial na 3
maksiuleq

ws pkt 5 racja podział jest widoczny. jak dla mnie 6-10 nadają się na 1/10 (ocena i opis na fw dobrze to oddaje - nieporozumienie) całość to marne 3 bo takie męczenie widza kolejnymi falami trupów umierających w krwawą pełnie to już przesada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones