PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760154}
6,4 19 963
oceny
6,4 10 1 19963
6,5 4
oceny krytyków
American Horror Story: Roanoke
powrót do forum serialu American Horror Story: Roanoke

Totalne rozczarowanie

ocenił(a) serial na 5

Napisałem szczegółową recenzję ale skrypt filmwebu wszystko mi wykasował, a nie chce mi się powtarzać. Dlatego w skrócie:

Plusy:
- Początkowy klimat
- duża ilość "jump scarów"

Minusy:
- Brak openingu
- Potraktowanie po macoszemu wątku Roanoke
- Brak odpowiedzi na jakiekolwiek pytania
- Olanie kilku wątków, nie zadając sobie trudu by je logicznie zamknąć
- Niepotrzebny wątek Lee i jej córki również niewiele mający wspólnego z Roanoke
- Tworzenie sezonu w myśl zasady "zobaczymy ile paranormalnych wątków wciśniemy do 10 odcinków"
- Powtarzalność kolejnych epizodów
- Powtarzalność ogólnej fabuły względem poprzednich sezonów
- Wypowiedzi twórców nijak się mają do całego uniwersum AHS

Legionvx

dodaj jeszcze raz bo mialem tak samo

avada_kadavra

Legion uszy do góry :P oprócz minusów ujemnych są także dodatnie ,serial nie jest aż taki zły (uruchom ten swój pusty móżdżek a możne je dostrzeżesz )

ocenił(a) serial na 5
avada_kadavra

Poszczególne minusy i plusy zapisałem w formie myślników, gdybyś sam uruchomił "pusty móżdżek" może byś się domyślił. Dodatkowo prezentujesz wspaniały poziom od razu obrażając rozmówcę.

Legionvx

żartowałem tylko ,akurat się ze wszystkim zgadzam .Pierwsza cześć była dobra ta druga troche gorsza dlatego serial nie zasługuje aż na 5 .demonizujesz a nie dostrzegasz lepszych stron .Dalbym mu slabe 7 a mocne 6,5

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 5
avada_kadavra

Sądząc po twoich postach masz poważne zaburzenia psychiczne albo kompleksy, które próbujesz sobie kompensować obrażaniem innych w internecie :D Proponuję odejść od komputera i wyjść czasami na zewnątrz, by móc odetchnąć świeżym powietrzem albo jeśli to problemy psychiczne udać się po poradę do specjalisty :)

ocenił(a) serial na 5
avada_kadavra

Chciałem tylko dodać, że jeśli dla ciebie słowo "demonizować" jest jakimś trudnym wyrażeniem, które trudno zrozumieć powinieneś więcej czytać. W związku ze słabą oceną z polskiego doradzam na początek podręcznik gramatyki języka polskiego :)

Legionvx

i dlatego musiałeś napisać drugi komentarz w odst. kilkunastu mintut ? gdybyś wiedział co to słowo znaczy skleiłbyś to wszystko w jedno ale jesteś pusty jak bęben rolling stone'sow (nawet do błędu się nie umiesz przyznać) wiec nie próbuj udawać mądrego bo ewidentnie ci to nie wychodzi ps Ciebie z dużej litery piszemy psie

ocenił(a) serial na 5
Legionvx

Może nadrobią kolejnym sezonem, bo ten rzeczywiście był mocno średni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones