PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760154}
6,4 19 961
ocen
6,4 10 1 19961
6,5 4
oceny krytyków
American Horror Story: Roanoke
powrót do forum serialu American Horror Story: Roanoke

Motywy w sezonach: Nawiedzony dom, szpital psychiatryczny, sabat czarownic, cyrk dziwadeł i hotel a teraz znowu nawiedzony dom? Trochę się zawiodłam bo zarówno to jak i wątek kolonii w Ameryce już się pojawił, teraz oglądajac czuję się jakby wykorzystywali wszystkie pomysły jakich nie wykorzystali w pierwszym sezonie. Jak na razie podoba mi się tylko idea wtrącania wywiadów ale z góry wiadomo też kto przeżyje oO'. Znajoma kiedyś wspomniała, że szósty sezon będzie rozgrywał się na statku więc miałam nadzieję, że co sezon będzie faktycznie pojawiać się jakiś wyraźnie oryginalny scenariusz w końcu AHS miało być hołdem dla gatunku horror a po setkah niewykorzystanych pomysłow (nie wiem, chociażby "grupa nastolatków wyrusza do lasu" albo "X budzi się w szpitalu i wszyscy to zombie" no wiecie, takie klasyki, nawet tandetne ale ikoniczne) twórcy się powtarzają. Nie mówię, że jest źle ale jak na razie to wg mnie 6/10 i wątpię, ze będzie znacząco lepiej w dalszych odcinkach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones