PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760154}
6,4 19 960
ocen
6,4 10 1 19960
6,5 4
oceny krytyków
American Horror Story: Roanoke
powrót do forum serialu American Horror Story: Roanoke

Pomysł z reality show całkiem dobry. Trochę denerwują mnie te gwiazdy co się śmieją z matta jego siostry i żony. Szkoda jest że na końcu wszyscy umra prócz jednej osoby mogli ocalić Matta jego siostrę i shelby a raszte zabić. Mam nadzieję że tą osobą jest shelby która przeżyła. Fajne były te pielęgniarki zajebiscie wyglądały i to dokończenie napisu na ścianie. Jestem bardzo ciekaw jak wygląda prawdziwa jadka, wiedźma i reszta duchów. Czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki!! :-)

ocenił(a) serial na 5
Marcin33321

Większość osób oczywiście myśli, że jedyną osobą która przeżyje będzie Matt ale jak dla mnie to by było za proste. Fakt ma jakąś tam sprawe razem z postacią Gagi ale nie zapominajmy o Kathy, która jest szalona i Gaga jej nie przekona do niczego ponieważ nie należy do jej kolonii. A co do Matta i Shelby to ja ich szczerze nienawidze mam nadzieję, że umrą jak najszybciej, Lee ma jaja i ją lubię, a wszyscy aktorzy którzy ich grali są super postaciami. Z przykrością stwierdzam, że najgorszy był Evan no ale już go raczej nie zobaczymy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones