PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760154}
6,4 19 963
oceny
6,4 10 1 19963
6,5 4
oceny krytyków
American Horror Story: Roanoke
powrót do forum serialu American Horror Story: Roanoke

brytyjski akcent

ocenił(a) serial na 7

Sezon jest świetny, choć te dwa odcinki po skończeniu "serialu" już lekko słabsze. Jedno "ale" - ten kto wymyślił, że Sarah Paulson ma być "oryginalnie" Brytyjką powinien zostać zwolniony bez zastanowienia, jej akcent jest tak tragiczny, że aż uszy bolą, nawet kogoś kto ledwo zna angielski.

piegowatamama

I tylko po to założyłaś konto na FW? Żeby skomentować brytyjski akcent Paulson? Żałosne. I tak bardzo polaczkowe. Niech zgadnę, Polka mieszkająca na Wyspach? Pewnie tak. Specjalistka od akcentów się znalazła. Brytyjski akcent Paulson nie jest znów taki tragiczny. Słyszałam o wiele gorsze próby udawania brytyjskiego akcentu przez amerykańskich aktorów. No ale to by było wbrew polskiej (tudzież polaczkowej) naturze: krytycyzm, permanentny ból dupy i wyolbrzymianie ;)

ocenił(a) serial na 7
aya_rivera

Od urodzenia w Polsce ;) Moja opinia o serialu jest dobra, a jedyne co mi się nie podoba to pomysł na zrobienie z niej Brytyjki, zupełnie nie wiem po co te nieprzyjemne uwagi, to dopiero jest polaczkowate. Pozdrawiam i życzę mniej złości, więcej miłości.

piegowatamama

Brawa za tę wypowiedź!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
aya_rivera

A teraz to o co Ci chodzi? No nie wiem jak mieszkając od urodzenia w Polsce miałabym się do tego nie przyznawać? Co mam udawać, że tu nie mieszkam, że jestem tu tylko w celach turystycznych :D Chyba bardzo lubisz się kłócić o NIC, a to akurat jest bardzo polskie ;) Nie sprowokujesz mnie, nadal życzę Ci więcej miłości, mniej złości :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones