PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760154}
6,4 19 916
ocen
6,4 10 1 19916
6,5 4
oceny krytyków
American Horror Story: Roanoke
powrót do forum serialu American Horror Story: Roanoke

z Paleyfest dowiedzieliśmy się ze w nowym sezonie na pewno wystąpia: Lady Gaga, Sarah Paulson, Kathy Bates, Angela Bassett, Denis O'Hare, Matt Bomer, Wes Bentley, Finn Wittrock oraz Cheyenne Jackson. Nie wiadomo na razie o czym będzie nowy sezon ale Ryan powiedział, ze pracują nad dwoma pomysłami.

ocenił(a) serial na 6
lana0banana

Ja widziałem już kilka trailerów np. Sushi shop, Summer camp, Forest I myślę że będzie to Summer Camp lub Forest lecz w trailerze Foresta jest napisane na końcu Jessica Lange. Napisałaś że na pewno wystąpi Lady Gaga itp, ale kto wie może Jessica wróci i mam taką nadzieję ;)

ocenił(a) serial na 10
kubi230789

To są pomysły różnych youtubowiczów. Na razie nie ma oficjalnych informacji o czym będzie ten sezon.
Ten opening też jest niezły :) https://www.youtube.com/watch?v=4NHOuU3AaKQ

ocenił(a) serial na 3
mmm_kuzba

Szkoda, że ten opening nie jest oficjalny. Byłoby super, gdyby ten sezon opowiadał o strefie 51, ale z tego co gdzieś czytałam, fabuła ma dotyczyć różnych legend typu Slender, choć to jeszcze podobno nie jest pewne. Co prawda wątek UFO pojawił się już w AHS: Asylum, ale jak dla mnie było go za mało :P

StrawberrySoup

watek nie zostal do konca wyjasniony, wiec moze sie pojawi ,ale co do strefy 51 albo kosmosu to nie jestem pewien , co jak co ale ten temat jakos mi za bardzo nie pasuje do ahs )

StrawberrySoup

http://naekranie.pl/aktualnosci/o-czym-kolejny-sezon-american-horror-story-79275 2

lana0banana

Na zagranicznych stronach często pojawiają się informację że 6 sezon ma być powiązany z dziećmi, i bardzo prawdopodobne wydaje się być umieszczenie akcji kolejnego sezonu np. w szkole z internatem.

lana0banana

Leslie Jordan również w obsadzie nowego sezonu (dla przypomnienia członek rady w 3 sezonie).

lana0banana

Wie ktoś co z Evanem? Czy też wystąpi?

Muunch

Dołączam się do pytania..

ocenił(a) serial na 5
lana0banana

Gdzies czytałem tylko niepamietam gdzie byc moze nawet na filmwebie ze akcja ma sie toczyc w wiezieniu na 100%

bernus86

tez czytalem i wydaje mi sie ze to bardzo alternatywna wersja ( chodzilo o to ze poszczegolne postacie byly trzymane w klatkach )

lana0banana

Podtytuł 6 sezonu to najprawdopodobniej ''The Mist''. Takie zatytułowanie często pojawia się w drukowanych i cyfrowych programach TV

pianaa13

Pojawiło się między innymi na portalu filmowym Rotten Tomatoes i od razu zostało usunięte. Raczej to nie będzie tytuł, zwłaszcza, że nic nie zostało potwierdzone przez twórców. Chociaż wszystko jest możliwe, to na hiszpańskich stronach wszyscy mówią, że to nieprawdziwy tytuł...trzeba poczekać na oficjalną wersję tytułu i tematyki sezonu, na razie nawet obsada nie jest potwierdzona...

ocenił(a) serial na 5
pianaa13

tytuł "the mist" to czysta pomyłka i wiele osób o tym pisało

ocenił(a) serial na 1
taja12341

Mist oznacza mgłę po angielsku więc możliwe że to roboczy tytuł który dalej utrzymuje w tajemnicy prawdziwy tytuł.

nailpolish

Mist jest tytułem pierwszego odcinka

lana0banana

Czy wiadomo cokolwiek na temat Evan Peters'a??xx

ocenił(a) serial na 5
estelle0208

w obsadzie pierwszego odcinka Evan jest, a co dalej to niestety nie wiem

ocenił(a) serial na 5
lana0banana

A jak z premiera w PL??? w piatek na foxie czy jak????

ocenił(a) serial na 8
bernus86

W ramówce FOX jest w czwartek 15.09 o godzinie 23:00 AHS. Sprawdź.

ocenił(a) serial na 5
PlaceHolder

Dzieki jest o 23 i 0:00 :D

ocenił(a) serial na 1
lana0banana

A wie ktoś może gdzie będzie można obejrzeć streaming live z premiery w USA?

ocenił(a) serial na 7
nailpolish

O której będzie?

ocenił(a) serial na 7
ocenił(a) serial na 1
fauxrose

4, już jest od 20 minut niestety

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones