PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616381}
7,7 87 975
ocen
7,7 10 1 87975
6,2 9
ocen krytyków
American Horror Story
powrót do forum serialu American Horror Story

Ten serial powinien nazywać się American WTF Story, bo to co się momentami wyrabia w serialu
przyprawia o niezły zamęt w głowie :)

ocenił(a) serial na 8
mmaakkss

ale stopniowo wszystko sie wyjasnia i niestety rowno z rozwiazywaniem zagadek spada takze poziom

extranick

Bardziej chodzi mi o sceny podczas których łapię się za głowę :P Scenarzyści tego serialu chyba są jakimiś skrytymi sadystami :)

ocenił(a) serial na 10
mmaakkss

Możliwe że są sadystami, popatrz na Asylum..
Mimo wszystko serial jest świetny, każdy sezon, a ja już nie mogę doczekać się 4 sezonu :)

mmaakkss

Ja obejrzałem pierwszy odcinek i dałem sobie spokój. Co za nuda. Ten serial to jest po prostu telenowela z elementami grozy.
Obejrzyj sobie 666 Park Avenue - wymiata.

ocenił(a) serial na 10
forek23

Nuda?
Pierwszy odcinek to zawsze nuda bo dopiero poznajemy bohaterów. Warto to obejrzeć, szkoda przegapić taki świetny serial :)

hug_ya

No nie wiem. Zazwyczaj od pierwszego odcinka już wiem czy serial jest w moim guście czy nie.
666 Park Avenue, Robin z Sherwood, Breaking Bad - pierwszy odcinek okazał się tym decydującym. Te seriale po prostu o pierwszych minut wciągają niesłychanie.
Natomiast Under the dome lub American Horror Story to nudziarstwo. Do Under the dome być może jeszcze wrócę, pierwszy odcinek nie był rewelacyjny ale miał coś w osbie.
Co do American Horror Story, z pierwszego sezonu obejrzałem tylko pierwszy ocinek. Z sezonu drugiego widziałem ze dwa lub trzy - kiedy byłem w odwiedzinach u siostry. I błagałem ją by zmieniła kanał. Co za dziadostwo - to była moja pierwsza myśl. Zero muzyki, babka dłubie drutem w pochwie - po prostu śmiech na sali. Nie wiem po kiego grzyba nakręcili coś tak głupiego.

ocenił(a) serial na 10
forek23

Bo większości się podoba.
American Horror Story ma dużo fanów.

ocenił(a) serial na 5
forek23

Mi też 1 sezon się nie podobał, jest po prostu infantylny taki w stylu "dla nastolatków" tak samo jak trzeci :/ Jedynie 2 jest naprawdę na dobrym poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones