PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616381}
7,7 87 975
ocen
7,7 10 1 87975
6,2 9
ocen krytyków
American Horror Story
powrót do forum serialu American Horror Story

Jestem w połowie pierwszego sezon, czy następne sezony są wykonane w podobny sposób? (tzn. maksymalnie w*urwiająca praca kamery, idiotyczne przeskoki i fabuła napisana na kolanie) Pytam, ponieważ wolę oszczędzić sobie cierpienia i zakończyć ten spektakl żenady na pierwszym.

ocenił(a) serial na 9
SzalonyGoblin

Wiele osób uważa (w tym ja) że drugi sezon jest dużo lepszy od pierwszego. Niemniej jednak każdy sezon ma podobny klimat i jakby to powiedzieć...strukturę? Co do pracy kamery się nie wypowiem, ale fabularnie jest naprawdę ciekawy i moim zdaniem ma to coś czego zabrakło jedynce. Jest lepiej ułożony i przemyślany. Tak czy siak jeśli jedynka wzbudziła w tobie takie emocje to nie wiem czy warto, że swoim uprzedzeniem i niechęcią rozpoczynać kolejny sezon. Tak jak wspomniałam, Asylum mimo, że fabularnie jest inny to pewne rzeczy zostały zachowane

SzalonyGoblin

II sezon pod względem montażu, pracy kamery, jest maksymalnie popier dolony. Sceny trwające po 1 sek, szybkie sklejanie scen. To męczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones