PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623838}

Amerykańscy Bogowie

American Gods
7,5 20 868
ocen
7,5 10 1 20868
7,5 6
ocen krytyków
Amerykańscy Bogowie
powrót do forum serialu Amerykańscy Bogowie

1 a 2 sezon

ocenił(a) serial na 8

1 sezon był świetny , ale drugi ? Brak treści , pierwsze dwa odcinki były właściwie o niczym , obejrzałem w sumie na siłę. Mam nadzieje że kolejne odcinki będą lepsze , .Nawet 1 sezon momentami zalatywał pustą treścią, ale ratowały go świetne zdjęcia , a w drugim nawet tego brakuje.

ocenił(a) serial na 6
samen21

No ja po 3. odcinkach dałem sobie spokój. Łudziłem się, że 2. sezon przynajmniej utrzyma poziom pierwszego, ale problemy z showrunnerami, scenariuszem, odejście Gillian Anderson, mocne opóźnienia... To wszystko odbiło się na jakości. :/

użytkownik usunięty
samen21

Zgadzam się z Tobą. Jedynka była ciekawa i wciągająca. Zacząłem oglądać dwójkę i jest strasznie pusta i męcząca. Jestem po 3 odcinkach i zastanawiam się czy oglądać dalej, bo, póki co, na każdym odcinku zmuszam się żeby wytrwać do końca. Ogólnie ogromny spadek względem pierwszego sezonu.

ocenił(a) serial na 8

Obecnie jest dostępnych 7 odcinków, które polecam obejrzeć "ciurkiem". Im dalej tym lepiej. 5 nie jest zbyt ciekawy ale 6 i szczególnie 7 dają garść ciekawych informacji oraz świetny zwrot akcji.

ocenił(a) serial na 8
Martin von Carstein

Gdzie są dostępne odcinki 6 i 7? Na Prime Video (czyli na "macierzystej" platformie tego serialu) jest maksymalnie 5 odcinków.

ocenił(a) serial na 8
lokasenna

Najwidoczniej miał miejsce przeciek. Ja znalazłem na a l l t u b e.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones