PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623838}

Amerykańscy Bogowie

American Gods
7,5 20 869
ocen
7,5 10 1 20869
7,5 6
ocen krytyków
Amerykańscy Bogowie
powrót do forum serialu Amerykańscy Bogowie

Jak wyżej... Tacy ludzie to rak filmweba.

martaznojek

Mylisz się. Serial miał światową premierę 11 marca 2017 r. na festiwalu filmowym "South by Southwest" w Austin. Nie zmienia to jednak faktu, że większość z tych którzy go dotychczas ocenili (jeśli nie wszyscy) z pewnością go jeszcze nie oglądała.

ocenił(a) serial na 10
Earl_Grey

Zrobiło mi się przykro widząc niecałe 5 gwiazdek, podczas gdy do polskiej premiery serialu było jeszcze kilka dni. Jestem ogromną wielbicielką książki :)

ocenił(a) serial na 6
martaznojek

No i serial według mnie zasługuje na 5/6 gwiazdek. Bardziej mi leżał jak nie czytałam książki. Dałam mocną 7. Sięgnęłam po pierwowzór i serial spadł o oczko, jest po prostu przeciętny. Czegoś mi zabrakło. I obsada trefna.

ocenił(a) serial na 8
martaznojek

Można już oceniać...

ocenił(a) serial na 10
fabio

Kiedy pisałam ten post, AG miał na filmwebie średnią poniżej 5 gwiazdek. Aż mnie wgniotło w fotel...

użytkownik usunięty
martaznojek

Niestety mam wrażenie, że przemawia przez Ciebie po prostu zwykła zazdrość, ponieważ po obejrzeniu, to film oceniać może byle frajer.
Wcześniejsze ocenianie, przed premierą, a najlepiej w ogóle przed jego powstaniem, wymaga już jednak stosownego obycia.
Najwyraźniej znajdujesz się w statystycznie pomijalnej mniejszości, która aby wypowiedzieć się na jakiś temat, musi się z nim wcześniej zapoznać. Wstydź się !

ocenił(a) serial na 10

Najwyraźniej jestem amatorszczykiem i brakuje mi stosownych skills'ów ;) Haha

ocenił(a) serial na 7
martaznojek

lol przed premierą zwykle sie na da na filmwebie oceniać

ocenił(a) serial na 10
marcin_lendzion

Aż żałuję, że nie zrobiłam screena monitora. Sama byłam w szoku :)

martaznojek

Dostepny w Amazon Prime Video.

ocenił(a) serial na 9
martaznojek

Tacy ludzie jak ty to rak filmweba, zero informacji, a się wypowiadasz na temat oceniających. PS. Za sobą mam już 4 odcinki..

ocenił(a) serial na 10
amakuu

Looknij sobie na datę mojego posta, onkologu ;) Wystawiłam go kilka dni przed polską premierą serialu.

martaznojek

Oj piękna dziecino

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 8
martaznojek

a ja dla odmiany wystawię ocenę po obejrzeniu całego sezonu, dodam do tego też swoją argumentację. pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
martaznojek

W FW brakuje jednego małego detalu - filtrowania po wieku. Niech sobie oceniają i ludzie z doświadczeniem i młodzi dopiero co zakochani w kinie, ale fajnie by było jakby filmweb dał możliwość odfiltrowania grup wiekowych w ocenie. Dałoby to ciekawe spojrzenie na kino.

martaznojek

Filmu nie widziałem, ale przeczytałem książkę. Więc mało nie pos....em się z radości na wieść o ekranizacji. Po tym jak zobaczyłem że do roli Cienia wcisnęli czarnoskórego (tak jak czarny rap do traileru Assasins Creed) nie mam najmniejszego zamiaru tego oglądać. Mam już dosyć wszędobylskiej, dyktatorskiej poprawności pol. w kinie. Nick Fury- grany przez czarnoskórego, Kingpin - również. A zapomniałbym, Wiedźmin 3 nie wiem czy słyszałaś został uznany za rasistowski bo nie znalazł się w nim ami jeden czarnoskóry..

ocenił(a) serial na 10
brueghel21

Widocznie taką wizję mieli twórcy serialu. Zupełnie mi to nie przeszkadza, w książce nie jest jasno sprecyzowane jakiego koloru skóry był Cień. :) Aktorzy są świetnie dobrani do swoich ról. Niczego bym nie zmieniała. Nie rozumiem też po co mieszać do serialu politykę. Nie widzę związku. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones