PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623838}

Amerykańscy Bogowie

American Gods
7,5 20 919
ocen
7,5 10 1 20919
7,5 6
ocen krytyków
Amerykańscy Bogowie
powrót do forum serialu Amerykańscy Bogowie

Hej, zastanawiam się czy wejsc w ten serial. Mozecie mi powiedziec czy warto , o czym jest? Z góry dziękuję za opinie

ocenił(a) serial na 10
mitch1986

Zauważyłem, że nie wszystkim podszedł ale dla mnie to najlepszy serial Tego roku. Świetne kreacje aktorskie (Ian McShane i Pablo Schreiber robią świetną robotę). Pod względem wizualnym serial prezentuje się niczym wysokobudżetowy film z najwyższej półki.
O czym jest cóż nie chce Ci psuć zabawy więc nie bardzo mogę powiedzieć- z każdym odcinkiem powoli odkrywasz tajemnice co daje dużą satysfakcję. Jest to serial Fantasy a tytuł "Amerykańscy bogowie" jest bezpośredni i nie kryje się za nim metafora więc łatwo się domyślić :)

Kruchy_serious

Twoj opis bardzo ciekawie zareklamowal mi serial i bardzo ci za to dziekuje. Na pewno obejrze, pozdro

ocenił(a) serial na 7
Kruchy_serious

Jak dla mnie słabe było zdradzenie, że ten staruch jest Odynem już w drugim odcinku. Mogli to później ujawnić.

ocenił(a) serial na 10
0058yrrab

Ale Sk....el z Ciebie. Tacy ... jak ty psują innym odbiór filmów i seriali.

ocenił(a) serial na 7
Kruchy_serious

Nie, tacy jak ja władają światem pełnym debili, którzy zamiast obejrzeć serial wchodzą na fora zawierające spoilery. Zresztą zawartość drugiego odcinka to nie spoiler. Gorzej jakbym zdradził co jest w ostatnim odcinku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones