Amerykańscy Bogowie (2017-2021)
Amerykańscy Bogowie: Sezon 3 Amerykańscy Bogowie Sezon 3, Odcinek 10
Odcinek Amerykańscy Bogowie (2017-2021)

Tears of the Wrath-bearing Tree

Tears of the Wrath-Bearing Tree 52m
6,9 114
ocen
6,9 10 1 114
Amerykańscy Bogowie
powrót do forum s3e10

Jakie macie wrażenia i przemyślenia po ostatnim odcinku American God's?

Wg producenta nie będzie już kolejnego sezonu, możliwe, że pojawi się film, mający zakończyć większość wątków.

Przyznaję, że śmierć Cienia jakoś mnie nie zaskoczyła i fakt, że Wednsday był w stanie poświęcić własnego syna tylko po to by znów móc żyć, szczególne po tym jak nie miał problemu zabić Laury, żeby Cień nie miał po co wracać.

thesevoth

Ja finał odebrałem zupełnie inaczej, wydaje mi się, że to Wednsday wysiadając z samolotu pomógł Cieniowi i tym samym odebrał sobie możliwość powrotu. Liczę na film domykający wszystkie wątki...

Rudipl92

Polecam skupić się na Panu World, na jego ostatnich słowach w sezonie i przypomnieć sobie pierwszy przekręt w który Wednsday wciągnął Cienia. Powoli wszystko zacznie się kleić :) pomyśleć do kogo World mógł dzwonić z pytaniem jak planują to rozwiązać (wszak do tego momentu sprawiał wrażenie jakby był niepodzielnym szefem przedsięwzięcia).

ocenił(a) serial na 6
Gerrod

A no mr. World w tym wydaniu to najwyraźniej książkowy kolega z więzienia :⁠-⁠) Ostatnio rozkręcił się w przybieraniu coraz to nowych form.

ocenił(a) serial na 6
Rudipl92

Jak Ty to odebrałeś? Śmierć Cienia i ożywający Odyn - jak to niby miało pomoc Cieniowi?

thesevoth

Czytałem książkę. Czyli trzeci sezon nie zakończył tej opowieści? Jeszcze coś zostało do nakręcenia z książki?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones