PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113898}

Amerykańskie nastolatki

Young Americans
6,8 362
oceny
6,8 10 1 362
Amerykańskie nastolatki
powrót do forum serialu Amerykańskie nastolatki

Heyka!
Jestem w trakcie oglądania serialu po angielsku bez żadnych napisów i nie rozumiem jednej rzeczy. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć, dlaczego Jake/ Jaqueline przebierała się za chłopaka. Przecież mogła pójść do żeńskiej akademii. O co w tym chodzi??
Pozdrawiam serdecznie wszystkich fanów i z góry dziękuję za odpowiedzi! ;)

emilka_12_12

Jake przebierała się za chłopaka i zapisała do męskiej szkoły w celu zwrócenia na siebie uwagi matki. (Bardzo ładnie to widać w scenie, kiedy chowa list do koperty z logiem i nazwą Rawley i mówi coś w stylu "Ciekawe, czy zauważy"). Nie wiem, w którym jesteś momencie, więc wolę się nie rozpisywać na temat odcinka 5, jeśli dobrze pamiętam ;)

ocenił(a) serial na 6
Evarini

Już kończę, zostały mi dwa odcinki. Też zauważyłam ten fragment z listem, o którym mówisz, ale kiedy matka przyjeżdża na regaty, ona z powrotem przebiera się w żeńskie ubrania. Gdyby chciała zwrócić na siebie uwagę, to potem by tego nie tuszowała tego, co zrobiła przed matką. Jej zachowanie jest według mnie dziwne i nielogiczne, ale może jak obejrzę 2 ostatnie odcinki, to coś się rozjaśni. Dzięki za odpowiedź! Pozdrawiam!

emilka_12_12

No, właśnie o tym chciałam napisać, tylko nie wiedziałam, czy zaspoiluję. Kiedy jej matka przyjeżdża, Jake udaje, że chodzi do żeńskiej akademii i chodzi w sukienkach, bo jeśliby w tym momencie się wydało, to wyrzuciliby ją z Rawley i rozdzielili z Hamiltonem.

ocenił(a) serial na 6
Evarini

Mimo wszystko to, co zrobiła Jake wydaje się strasznie nierozsądne i trochę dziecinne. Takie zwrócenie na siebie uwagi na poziomie dziecka. Po za tym widać jak bardzo z tego powodu cierpi np. w scenie przed balem/ kotylionem. Oczywistym jest, że chciałaby na niego pójść w sukience.

ocenił(a) serial na 6
emilka_12_12

Mam jeszcze jedno pytanie. Jest 8 czy 9 odcinków serialu, bo nie wiem czy szukać dziewiątego.

emilka_12_12

teoretycznie jest 9. na YT są wszystkie. ten dodatkowy to pilot w innej wersji. przejrzałam go pobieżnie i anulowali go chyba przez zmianę aktora grającego Finna (i dobrze). sceny bez niego są te same, co w tym oficjalnym pilocie. w scenach z nim po prostu jest inny aktor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones