PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601956}

Aniołki i spółka

Angel's Friends
7,6 366
ocen
7,6 10 1 366

Aniołki i spółka
powrót do forum serialu Aniołki i spółka

szczera ocena

ocenił(a) serial na 10

Cóż... jest to animacja mojego dzieciństwa i ostatnio postanowiłam do niej powrócić. Oczywiście nie rozczarowałam się, ale postaram się spojrzeć na ten serial z bardziej surowej perspektywy.
Jedna rzeczą, która mi się rzucała w oczy był fakt, że gdy jedna postać mówiła, to inne się nie ruszały, nie dawały żadnej reakcji, po prostu stały jak słupy. Natomiast sama fabuła bardzo interesująca, wiele wątków pobocznych(przez co odcinek nie wydaje się schematyczny).
Na koniec mogę dodać tylko tyle, że 2 sezon skończył się tak, żebyśmy czekali na następny!!!! A MINĘŁO JUŻ 6 LAT OD PREMIERY 2 SEZONU, A O 3 SEZONIE SŁUCH ZAGINĄŁ!!!! Wielka szkoda, bo 3 sezon zapowiadał się na wielki finał całej opowieści :(( Mam nadzieję, że twórcy przyjdą po rozum do głowy i dokończą to co zaczęli!

martyn_aa

Niestety trzeba się przygotować emocjonalnie że na 99% 3 sezonu nie będzie. Dyrektor główny całej serii zmarł 2 lata temu więc wątpię żeby ktoś inny to przejął.

ocenił(a) serial na 10
olac2

ojejj, nie wiedziałam, że już główny dyrektor nie żyje, teraz to faktycznie szanse praktycznie zerowe ;((

ocenił(a) serial na 10
olac2

Faktycznie, większego pecha nie mogliśmy mieć...

ocenił(a) serial na 10
martyn_aa

Włoskie seriale nigdy nie były schematyczne i tu właśnie górują nad przynajmniej większością japońskich:-)

ocenił(a) serial na 10
Brandon568

oo! a polecisz jakieś włoskie? czy to animacje czy zwykłe ludzkie takie

ocenił(a) serial na 10
martyn_aa

,,Klub Winx" choć powstał na podstawie ,, Czarodziejki z Księżyca", to w ogóle nie był schematyczny.
Praktycznie żaden element się nie powtarzał, każdy odcinek miał zupełnie inną treść, a główna bohaterka nie tylko nie była faworyzowana, ale nawet jakby ,,dolowana" kiedy np. nie mogła dostać Enchantixu.
Tymczasem w ,,Czarodziejce" zawsze był inny demon zawsze unicestwiony przez Sailor Moon.
Normalnie wściec się było można!
Pozostałe cztery sailorki to co? Psy?
I tu ogromne ,, Chapeau bas" dla Włochów (choć to w końcu francuski zwrot).
,, Huntik" też bardzo fajny i
,, Przyjaciele z Kieszonkowa".
Generalnie chyba wszystkie pozycje ze studia Rainbow i Mondo TV są godne polecenia:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones