PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873628}

Arcane

8,6 38 579
ocen
8,6 10 1 38579
7,0 6
ocen krytyków
Arcane
powrót do forum serialu Arcane

Moja Opinia

użytkownik usunięty

Kompletnie nie rozumiem zachwytów nad tym serialem, bardzo lubię seriale animowane, jednak dawno mnie żaden nie zawiódł tak bardzo jak ten. Odpaliłem ten serial bo kolega mi polecił (ocenił na 10), lubię seriale animowane (zdecydowanie w ostatnim czasie dużo takich oglądam), oraz odpaliłem ze względu na wysokie oceny. Nie wiem co za geniusz wpadł na pomysł żeby serial animowany trwał 40 - 50 min, szczególnie że większość czasu to gadanie. Gdyby nie odcinek 3 i 9 oceniłbym ten serial 5/10, jednak w szczególności 3 odcinek uratował ocenę. Oraz - jak można zrobić serial który z domysłu ma być serialem akcji, a akcja rzadko się pojawia? Na plus: oprawa wizualna, z dwie dobre sceny akcji, parę wzruszających scen, dosyć ciekawa fabuła, brak głupich żartów, bohaterowie nie są idiotami i... tyle. Płakać mi się chce kiedy widzę że serial który ma 9 odcinków, otrzymuje od razu takie wysokie oceny i przyćmiewa dużo klasyków seriali animowanych. Strasznie nienawidzę tego serialu, rok czasu jestem załamany że mi się nie spodobał. Po tym serialu kompletnie straciłem zaufanie do produkcji oryginalnych Netflixa, rzadko kiedy coś od nich oglądam, w tym roku obejrzałem tylko 1 ich serial (który był świetny), i tylko tyle. Taka jest moja opinia, nie każdy może się z nią zgadzać, możecie mnie wyśmiać, trudno. Chcialem napisać co myślę

użytkownik usunięty

Ocena chyba taka wysoka bo fanowie Lola doczekali się że w końcu ktoś zekranizował ich ulubioną grę oraz bo to serial Netflixa :-/.

ocenił(a) serial na 10

w sumie mnie gra nie porwała, grałem kilka razy. za to Serial super jak dla mnie bo spodziewałem sie czegoś odwrotnego, ala typowa manga z japonii.
Oglądałem jak film praktycznie na raz. Mam nadzieje że nie spaprają 2ki.

użytkownik usunięty
piotr__pit

Ja w grę nigdy nie grałem, słyszałem że większość osób też nie grała a mimo to serial przypadł im do gustu. No cóż, też mam nadzieję że się postarają przy drugim sezonie, kto wie może on będzie w stanie zaangażować tak tępego widza jakim jestem ja? Życzę im powodzenia.

użytkownik usunięty

......

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones