SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Arcane

2021
41 min.
8,6 32 281
ocen
8,6 10 1 32281
5 756
chce zobaczyć
7,0 5
ocen krytyków
Animowana seria o pochodzeniu dwóch kultowych bohaterek League of Legends — i o sile, która je rozdzieli. Więcej Mniej
Arcane zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył 4 nagrody Emmy, 10 innych nagród i 4 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody
Arcane
Zwiastun nr 2 (polski)
Arcane
Zwiastun nr 1 (polski)
Arcane
Teaser nr 1 (polski)
nr 2 (polski) 2021-11-02T10:08:41 https://fwcdn.pl/webv/94/48/59448/59448.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/28/873628/Arcane___Zwiastun_finalny___Netflix.vp9.1080p.webm

"Arcane" to opowieść o delikatnej równowadze między bogatym Piltover i obskurnym Zaun. Napięcie między tymi miastami rośnie, gdy w Piltover wynaleziona zostaje nowa technologia, która pozwala każdemu śmiertelnikowi kontrolować magiczną energię, a w Zaun - nowa substancja zmieniająca ludzi w potwory. Rywalizacja między nimi rozdziela"Arcane" to opowieść o delikatnej równowadze między bogatym Piltover i obskurnym Zaun. Napięcie między tymi miastami rośnie, gdy w Piltover wynaleziona zostaje nowa technologia, która pozwala każdemu śmiertelnikowi kontrolować magiczną energię, a w Zaun - nowa substancja zmieniająca ludzi w potwory. Rywalizacja między nimi rozdziela rodziny i przyjaciół. W "Arcane" ożywają relacje, które ukształtowały niektórych znanych bohaterów "League of Legends", takich jak Vi, Jinx, Caitlyn, Jayce i Viktor. W złożonym świecie animowanego serialu, którego akcja toczy się w uniwersum gry "League of Legends", nie brakuje trudnych decyzji, zapierających dech w piersiach animacji i wciągających opowieści.

na podstawie
Conor Sheehy (materiały do scenariusza, historia)
dystrybucja
Netflix
tytuł oryg.
Arcane
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych