PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541885}

Archer

8,1 9 895
ocen
8,1 10 1 9895
8,0 2
oceny krytyków
Archer
powrót do forum serialu Archer

Sezon 11

ocenił(a) serial na 10

No i w końcu jest zwiastun i data :-D https://www.youtube.com/watch?v=u21MsmvxX-Y Wygląda super, 10 nie był zły,ale szpiegowskich nic nie przebije, bardzo czekam :-D

kubix28

YAAASS!!!też bardzo czekam :) absolutnie kocham ten serial i jestem strasznie podekscytowana szczególnie, że premiera jest mniej więcej w moje urodziny.


byłam przekonana, że trzeba będzie poczekać dłużej na sezon 11 bo coś czytałam, że data została przesunięta na listopad-grudzień a tu taka niespodzianka.

sezon 10 wg mnie był bardzo dobry. najsłabszy - tak ogółem, nie tylko w ramach tego całego Dreamland Universe - był sezon 9. czytałam komentarze gdzie ludzie przewidują dlaczego sezon 11 może być najgorszy i min. wymienili to że Archer będzie musiał włożyć dużo pracy w odzyskanie tej samej sprawności jaką miał zanim na 3 lata zapadł w śpiączkę oraz to, że Lana Kane wyszła za mąż. właśnie próbowałam wypatrzeć obrączkę na jej palcu albo palcu Cyrila bo tak podejrzewam że jeżeli miałaby za kogoś wyjść to za niego - nie z miłości oczywiście a z wygody, bezpieczeństwa.


inni fani za to zauważyli, że w ogóle w tym zwiastunie nic nie było o córce Archera i Lany, AJ, i czytałam teorie że mogli się jej pozbyć z serialu. oby nie ;)



to prawda, że szpiegowskich sezonów nic nie przebije :) nie mogę się już doczekać więcej Mallory, Pam,  Lany, Archera z szpiegowską laską i nowej dawki akcji i tego genialnego humoru. łudzę się tak trochę, że może w tym sezonie dowiemy się kto jest/był ojcem Archera..?

ocenił(a) serial na 10
kubix28

Pierwsze dwa odcinki 11 sezonu, to powrót do starego, dobrego Archera - na razie jest dobrze ;)

kubix28

I tak za długo były te wątki we snie, jeden sezon to rozumiem. Ale już w sezonie z tą wyspą pokazali, że nie mają konceptu na sny. A to w kosmosie (co niby miało nawiązywać do lat 80-tcy i 90-tych gdzie te serie powstawały jak grzyby po deszczu) było już totalnie beznadziejne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones