PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98664}
7,5 647
ocen
7,5 10 1 647
Armitage III
powrót do forum serialu Armitage III

A ja mam wszystkie 4 OAVy i to co sie dzieje w 3 i 4 to jest po prostu cudo!Napiecie rooosnie! :D A i tak konczy sie w sposob przewidywalny...?Jeszcze do obejrzenia 2 nastene czesci , tym razem pełnometrażowe,ale jedynie co mozna z Armitage zrobic to polecic!Troche odmienne kino anizeli Ghost In The Shell,Akira czy też Appleseed.

ocenił(a) serial na 7
ligator

jeżeli chodzi o GitS, to podobieństwa występują, ale na pewno nie z winy twórców Armitage, gdyż ci zwyczajnie byli pierwsi.

ocenił(a) serial na 8
ligator

Pierwszy raz widziałam to anime chyba 13 lat temu, miałam wtedy 17 lat. Wspominałam je jako jedno z najlepszych anime jakie oglądałam. Przypomniałam je sobie ostatnio w formie pełnometrażowej i stwierdziłam, że należało pozostać przy wspomnieniach. Myślę jednak, że dużym błędem jest oglądanie tego anime z angielskim dubbingiem, który jest O-KRO-PNY przez co film bardzo dużo traci.

Porównywanie GITS'a i Armitage jest zupełnie mylne i nie chodzi tu o to kto był pierwszy (można by się sprzeczać bo GITS manga była pierwsza, nie mówiąc o tym, że oba filmy zostały wypuszczone w tym samym roku więc praca nad nimi prawdopodobnie trwała równolegle)

sicksister

to może 13 lat temu widziałaś OAV a nie filmy? Bo filmy są takie sobie. OAV jest najlepszy.

ocenił(a) serial na 8
ligator

Mniej intryg, dwulicowości władz i filozofii i stąd ta odmienność.
Swoją drogą, jakoś mało popularne anime. Aż dziwne, bo naprawdę dobrze się go ogląda.

acidity

Trafiłem na Armitage przez zupełny przypadek. Szkoda, bo jest to na prawdę dobra pozycja. Fajna kreska, ciekawe postacie i niezła fabułą, trochę muzyka za mało różnorodna ale to w końcu OVA, można wybaczyć.
Główna bohaterka mogła by spokojnie konkurować z major Kusanagi:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones