PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38616}

Arsène Lupin

7,9 818
ocen
7,9 10 1 818
Arsène Lupin
powrót do forum serialu Arsène Lupin

3/06/2009!!!

ocenił(a) serial na 10

3 czerwca br bedzie do kupienia caly serial na dvd (9 plyt)za ok 149.99 bardzo dlugo czekalem na to wydanie!! polecam goraco!!

kobiala

A gdzie będzie dostępny w sprzedaży, w internecie czy w sklepach multimedialnych typu empik?

kobiala

Chcę kupić cały serial, gdzie i w jaki sposób mogę to zrobić czapleg@gmail.com

ocenił(a) serial na 9
kobiala

Czy wiesz może gdzie można dzisiaj nabyć ten serial? Jakie to wydawnictwo?

kobiala

Chyba pomiliło Ci się z "Brygadami Tygrysa". Na dzień dzisiejszy nie ma nigdzie żadnych informacji na temat wydania DVD w Polsce. Sam osobiscie od dawna czekam na polskie DVD tego świetnego serialu.
Może ktoś coś wie na ten temat.

ocenił(a) serial na 10
jedrek_m

Żadna pomyłka. Było dostępne w dwóch albo trzech sklepach na allegro. Pięknie wydane, 9 DVD w zbiorczym boxie wyglądającym jak kasa pancerna. Niestety spóźniłem się z reakcją, a dokładniej liczyłem na to że ktoś obejrzy i będzie odsprzedawał. Niestety od tamtej pory ani na allegro ani na e-bay box ten nie pojawił się. Możliwe ze był w limitowanej edycji. Do dziś nie mogę sobie tego darować.

geralt_z

Dzięki za info. Wygląda na to, że trzeba byc czujnym i polować na to cudo. Ciekawe kto jest dystrybutorem tego box-u.

ocenił(a) serial na 10
jedrek_m

Niestety, nie pamiętam ani dystrybutora, ani nazw sklepów, które prowadziły sprzedaż. Może można wydobyć jakieś informacje z archiwum allegro, ale ja tego nie potrafię. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
geralt_z

http://archiwumallegro.pl/search/5702506-arsene-lupin-box.html

ocenił(a) serial na 10
LGT

Dzięki ale wiadomo juz, że dystrybutorem była firma Monolith, a sprzedawał dvdmax. Niestety już go nie mają w ofercie (patrz posty niżej).

jedrek_m

Dystrybutorem była firma Monolith. A jak to czasem bywa zapewne miała prawa do tego serialu na krótki czas i dlatego już nie można go nigdzie kupić albo inna ewentualność - Monolith wprowadził ten film do przedsprzedaży ale na rynek to nigdy nie weszło z powodów właśnie prawnych. Zresztą na stronie Monolithu tego wydawnictwa w ogóle nie ma.

TheVille

http://www.dvdmax.pl/dvd/art/id/13793
to znaczy,ze to juz nie aktualne?

ocenił(a) serial na 10
olasza

Skoro pisze, że artykuł niedostępny, to można to rozmieć inaczej?
Swoją drogą mam nadzieję, że jeśli nie usunęli całkiem artykułu, to może jeszcze wznowią.

ocenił(a) serial na 10
geralt_z

Mam! MAM!!! Ale, kuźwa, w oryginale (od kumpla z Francji)... Obejrzałem jeden odcinek i stwierdziłem, że nic nie stracił a nawet zyskał (kolory - bo poprzednio oglądałem go w czarno-białej TVP). Brakuje oczywiście polskiego dubbingu, ale na to już nie się nie poradzi. Tylko gdzie ja teraz, na litą boskość, znajdę napisy do niego? Chyba zacznę uczyć się francuskiego...

geralt_z

z jednej strony radosc,a z innej smutek...:) bo z francuskim ...jak obejrzec!

geralt_z

Jak dla mnie mogłoby być i po arabsku ;-) Napisy zawsze jakiś znajomy może dorobić. Pierwszą serię udało mi się znaleźć. Mam pytanie: czy jest ktoś w posiadaniu drugiej? Nie bądźcie samolubami i podzielcie się z innymi. Kupiłbym chętnie wydanie dvd i sam udostępnił, ale na ebay każą sobie płacić kilkadziesiąt złotych za jeden odcinek. To "trochę" drogo.

Pozdrowienia
P

ocenił(a) serial na 10
geralt_z

Co nieco pamiętam z tego serialu, np. to, że Arsen Lupin będąc przywiązanym liną z jakąś kobietą, albo sam wyciągnął z kieszeni zapalniczkę i przepalił linę.
Trochę taki MacGyver z Lupina był.

Szkoda, że nie można tego serialu dostać na dvd nigdzie - oczywiście mówię o wersji z polskim lektorem.

ocenił(a) serial na 10
LilPeneros

To był scyzoryk.Odc.11 z hrabiną Cagliostra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones