PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=435249}

A Traveller's Diary

Aru Tabibito no Nikki
7,9 822
oceny
7,9 10 1 822
Aru Tabibito no Nikki
powrót do forum serialu Aru Tabibito no Nikki

Zastanawiałem się, co dać tej miniaturce za ocenę. Zdecydowałem się na 7. Nawet jak na miniaturę jest minimalistyczna do bólu. Grafiki są bardzo przyjemne, lecz nie powalają płynnością ruchu. Ostatnia etiudka była najciekawsza. Ogólnie takie rzeczy powinno się oglądać. W końcu 16 minut to nie jest żadna strata czasu, gdy się nawet to dzieło nie spodoba. Polecam dla własnej oceny.

ocenił(a) serial na 10
Sacronius

A u mnie 10/10. Ma w sobie magię. Bardzo głęboko zapadło mi w pamięć, produkcja niezmiernie mi się podobała. Również polecam. :)

kiziaa

magię ma... ale czy to wystarczy?

Powtórzę się: to trzeba po prostu zobaczyć. Tak jak Pulp Fiction, tylko z zupełnie innych powodów...

ocenił(a) serial na 10
Sacronius

Ciekawe porównanie:). Oby tylko nikt nie wziął tego dosłownie, bo jeśli naszykuje się na coś w stylu Tarantino to może się nieźle pomylić. ;)

ocenił(a) serial na 10
Sacronius

Jak dla mnie arcydzieło. Posiada niezwykły klimat, w którym widz zatapia się po czubek głowy. Dziełko ma w sobie coś z pogranicza jawy i snu. To wręcz hipnotyzujący obraz, lecz trzeba go oglądać w spokoju i z odpowiednim nastawieniem. 10/10.

ocenił(a) serial na 9
Elof

Na początku animacji stwierdziłam że średnie tak powiedzmy na 7, później wczułam się w klimat i stwierdziłam za zakończenie to nawet 9 bym dała. A najciekawsze jest to że po tygodniu okazało się że obraz do mnie ciągle wraca, że zapadł gdzieś w pamięć i że chce się go oglądać po raz kolejny - teraz to nawet 10 bym mu dała ;)

użytkownik usunięty
Sacronius

Nie przywiązywałbym tak dużej wagi do oceny tej baśni. Po prostu Aru Tabibito no Nikki warto zobaczyć... można się troszeczkę odchamić :)

ocenił(a) serial na 1

odchamić? o błagam :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones