PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36340}

As

5,1 397
ocen
5,1 10 1 397
As
powrót do forum serialu As

Bardzo dobry

ocenił(a) serial na 10

Naprawde

bucak

Zgadzam się z tobą, dobry serial. Archaiczny już dzisiaj w sposobie realizacji, ale dobry.

ocenił(a) serial na 10
thecanadianmounted

szkoda,ze tylko 3 odcinki

ocenił(a) serial na 7
bucak

Może miało być więcej, tylko coś nie wypaliło... Przypomniałem sobie ten serial po bardzo długim czasie. Zapomniany i odkopany już z archiwum. Kto by pamiętał? Przy jakimś aktorze, chyba Jankowskim zobaczyłem to w filmografii. Fajnie sobie obejrzeć kolejny raz coś z dzieciństwa. Ciekawe śledztwa, fajne pomysły. Rzeczywiście widać, że kręcony po staremu. Nawet starszy się wydaje. Może archaiczny, ale już wolę taki oglądać niż teraz w Polsacie choćby ten Ślad silący się na byle technologię. Elementy komediowe dopasowują się. Szczególnie tu Woźniak dodaje humoru. W pierwszym odcinku zdziwiła mnie Wolszczak i Gorzelak jako barmanka w barze. Czyżby prototyp późniejszego serialu Na Wspólnej? No i jeszcze Rosati jako młoda licealistka. Dziwi mnie w czołówce nazwisko syna Dębskiego przy muzyce. Naprawdę 15-letni syn taki zdolny? Chyba ktoś mu pomagał. Co tu jeszcze napisać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones